Wpis z mikrobloga

Ostatnio widziałem spore narzekanie na kobiety za kierownica, dlatego zwróciłem bardziej na to uwagę i co sie okazało?
Od wczoraj przepuściłem 4 kobiety na pasach z czego 2 podziękowały. Facetów przepuściłem 3 z czego 1 podziękował. Na drodze w korku do ruchu wpuściły mnie 2 kobiety i jeden facet. Jedna kobietę ja wpuściłem i mrugnęła światłami na podziękowanie.
Dzisiaj rano dojeżdżałem do końca lewym pasem w korku. Gdy chciałem zmienić pas to niektórym Januszom aż żyłka chciała pęknąć i prawie sobie w dupę wjeżdżali. Tak sie złożyło ze znów wpuściła mnie kobieta.
Nie wiem może takie miałem szczęście ale wydaje mi się że
tyle warte są teorie niektórych wykopowych mizoginów w praktyce.

#rozowepaski #niebieskiepaski #przemyslenia #polskiedrogi
  • 47
@MinnieMouse0:
Ja jestem starej daty i ten wieczny pojazd po kobietach na wypoku dostrzegam i kompletnie go nie rozumiem. Ze mnie taki typowy hehe betasamiec hehe, co to i w drzwiach puści i na randce zapłaci za dwoje, prezent kupi, w rękę pocałuje i czuje się męsko jak może przynieść mięso do jaskini.

ale...

ale #!$%@? z tym wpuszczaniem z podporządkowanych to chłopaki mają rację... Zrobiłem w życiu naprawdę ogromną ilość
@skyer: Ja kiedyś nawet prowadziłem taką statystykę kto częściej mnie nie przepuszcza na pasach przy ruchliwej ulicy. Miałem taką wiadomość roboczą gdzie nabijałem jak często była to kobieta, a jak często facet, bo miałem takie wrażenie, że jednak kobiety mają z tym większy problem. Wyniki brzmiały tak:

Mężczyźni: 14

Kobiety: 90

Trochę są i tak zrąbane, bo nie liczyłem tam jak często byłem przepuszczany, a zdecydowana większość kierowców to byli tam
@skyer: tak dokladnie, tyle są warte... dla dowartosciowania lepiej nawalac na plec piekna bo nie chca sie przyznac kto tak naprawde lepszy jest. Ja tez obserwuje najwieksze hamstwo na drogach wsrod facetow, a ostatnio ogladalam wyscigi i tam najszybsza okazala sie kobieta, takze tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skyer:
*>*opowiedz jak jedna kobieta źle zachowała się na drodze
*>*kobiety nie umieją jeździć, do kuchni!
*>*opowiedz jak dwie kobiety zachowały się okej a jeden facet nie
*>*super reprezentatywna grupa badawcza

le_wykop_po_raz_kolejny_zdał_egzamin_fejs