Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś uważa że #!$%@? własnej matce jest spoko, to ja już sam nie wiem co dobre, a co złe. Bo widzę że jestem hejtowany za takie poglądy
#danielmagical
  • 19
  • Odpowiedz
@db95: Większość po prostu uważa, że oni są siebie warci, a Daniel jest po prostu produktem toksycznego stylu życia Gośki i tyle. Żadne z nich nie jest warte obrony.
  • Odpowiedz
@ssoe: To że jakaś Karyna popuści #!$%@? na imprezie Sebkowi z osiedla to czyni ją nietykalną w oczach tego biednego stworzenia które musi wypełznąć z pomiędzy jej #!$%@? sromów? No ciekawy system wartości.
  • Odpowiedz
@ssoe: No ja uważam że nikogo sie nie bije, jeśli on sam nie inicjuje przemocy. Twój system wartości z niewiadomego powodu chroni tylko matki. Mój wszystkich ludzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ssoe: Załóżmy że matka maltretowała kogoś psychicznie przez całe życie, piła i miała na ciebie #!$%@?. W pewnym momencie nie ta osoba nie wytrzymała i dała jej płaskiego. Dalej bronisz tej matki i atakujesz tego syna? Nie ma znaczenia dla ciebie to, że ona zrujnowała mu życie?
  • Odpowiedz
@ssoe: Widzę biały rycerz ci się włączył. Jak kolega wyżej napisał. Nie bije się wszystkich ludzi a nie tylko kobiet. Nawet nie wiesz jak wyglądała sytuacja a już wydajesz wyrok. Dobrze wiesz że Gocha jest patologiczną alkoholiczką. Teraz odpowiedz mi na pytanie czym że jest jedno uderzenie, przy zrujnowaniu życia obu swoim synom? Widzę że nie potrafisz zrozumieć że ja nie popieram tego uderzenia, tylko twierdzę, że bycie kobietą czy matką
  • Odpowiedz