Wpis z mikrobloga

Hejka, mam taki problem.
Otóż piszę pracę licencjacką i brakuje mi jeszcze około 50 odpowiedzi a nie mam aż tylu znajomych, którzy mogliby mi pomóc. Kolega powiedział mi że robiąc tu konto znajdę kogoś, kto je wypełni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poniżej załączam link, będę wdzięczna za pomoc :)
Ankieta jest skierowana do studentów, ale nie przeszkodzi mi jeśli wypełni ją ktoś młodszy

https://goo.gl/forms/WSLhxubYY052f3ah2

#studia #studbaza #ankieta #pomoc
  • 7
@Miki-94: aż pozwolę sobie skomentować 8 pytanie moim przykładem. Policja ma swoje priorytety, kiedy mi ukradli auto, sam im podrzucałem nagrania z kamer, z którymi nic nie zrobili. Jak zginął rower burmistrza, to nawet mój fryzjer powiedział, że wpadli do niego z pytaniami czy nic nie widział. Takie to ma policja obowiązki. Jak zapytałem na komisariacie czy zdarzyło im sie znaleźć jakiś skradziony samochód to z dumą powiedzieli, że 2 w
@Liuxus: Tak, o to mi właśnie chodzi - wiadomo, że policja nie zajmuje się wszystkimi sprawami, a niektórych traktuje inaczej - stąd 2 pytania o ich ocenę. W pierwszej sytuacji pytam o to jak zostałeś potrakotwany osobiście, a na końcu o ogólne podsumowanie, już nie biorąc pod uwagę sytuacji, gdzie zostałeś poszkodowany