Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Złożyłam dzisiaj razem z mamą wniosek o przymusowe leczenie ojca w ośrodku dla uzależnionych od alkoholu.
I wiecie co?


Kiedy mu o tym powiedziałam, zaczął mi się śmiać w twarz.
Mam nadzieję, że będziesz się śmiał tak samo w sądzie, śmieciu :)

PS Ktoś wie, ile czasu się czeka na odpowiedź na taki wniosek?

#alkohol #uzaleznienia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
Rurzowy smok: Niestety, ale problem alkoholizmu w Polsce jest strasznie #!$%@?. Sądy często gówno z tym robią. Mój ojciec został wysłany na przymusowe leczenie, po czym sam (!) wypisał się z ośrodka. Lekarz w tym ośrodku powiedział, że nie trzyma nikogo pod przymusem :O
Później była jego odsiadka w więzieniu, kilkumiesięczna. Wyszedł, dostał jeszcze jakieś zawiasy na 2 lata za "psychiczne i fizyczne znęcanie się nad rodziną". Jak policja do nas
@AnonimoweMirkoWyznania
Alkoholizm jest choroba śmiertelną. Widzisz tylko skutki picia, a w ogóle nie bierzesz pod uwagę że ojciec nie robi tego na złość Tobie. Jemu z piciem nie jest tak dobrze jak Ci się wydaje. Gdyby był chory na raka a nie pił też byś mówiła o nim smieciu? Bardzo dobrze że zlozylas wniosek o przymusowe leczenie, może uda się to jeszcze uratować. Jakby nie patrzeć jest to Twój ojciec, nie ważne
@Alezja jeśli tak sądzisz, Twoja sprawa. Masz na to jakieś dowody ze alkoholizm wybiera się celowo? Ja mam dowody na to, że jest to choroba nieuleczalna i może trafić na każdego.
@AnonimoweMirkoWyznania nie przejmuj sie glupimi opiniami tylko walcz jezeli jestes jedynaczka to luzik jakto to niestety potrzeba podpisu rodzenstwa. Najwazniejsze to ubezwlasnowolnienie przymusowe z wyrokiem sadu jak masz taki papier pojdzie z gorki ale na wszystko trzeba czasu. Pytania to pisz