Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję ludzi. Spokojnie, nie wszystkich - na początek tylko tych, którzy nadal mają problem z czarną listą, polegający na wyświetlaniu treści w Moim Wykopie, w sytuacjach, gdy jeden tag jest blokowany, a drugi obserwowany. Jest tu ktoś taki? no i może jeszcze tych, którzy skarżą się, że w gorących nadal pokazują im się puste strony (po wrzuceniu popularnego tagu na czarną listę) - Wasza pomoc i wskazówki również mi się przydadzą ( ͡º ͜ʖ͡º)


#wykop #wykopblog #wykopteam
a__s - Mirki, potrzebuję ludzi. Spokojnie, nie wszystkich - na początek tylko tych, k...

źródło: comment_DTPze2itrQU9BKoQhrUiHP712RlSUEMN.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Greg36:

Jak wrzuciłem #heheszki na czarnolisto to nadal spada liczba wpisów w gorących z 6h.


A czy masz puste strony? Na przykład tak po 2-3 wpisy na stronę?

Jak dodałem #wykop do obserwowanych, #bojowkaas na czarno i obserwuję cię, to tego wpisu nie ma w Mój Wykop.

Jak dodałem #wykop i #bojowkaas do obserwowanych ale ciebie na czarnolisto to tego wpisu nie ma w Mój Wykop.

Udało mi się nawet obserwować
  • Odpowiedz
@a__s: Jak manualnie zmieniam zakres godzinowych goracych np na 3 to w przypadku solidnego spamu tagami z czarno w stylu wieczor eurowizyjny mialem praktycznie puste strony lub 1-2 wpisy na kazdej.
  • Odpowiedz
@a__s: W chwili obecnej mam 21 wpisów w gorących.
Dodałem samo #heheszki które się powtarza w gorących na czarno i mam tylko 15 wpisów na 1 stronie.
Jak dodałem po tagu z wszystkich wpisów w gorących na czarno to nie mam ani 1 wpisu w gorących z 6h, jest tylko pole na wpis i paginacja.
  • Odpowiedz
@a__s: Nie wiem, czy to się kwalifikuje, ale napiszę: ostatnio osoba, którą mam na czarnej liście, zawołała mnie w komentarzu do wpisu, nie dostałem wtedy powiadomienia, ale wpis ten wyświetlił mi się w Moim Wykopie. Tagu, pod którym był wpis, nie obserwuję ani nie czarnolistuję.
  • Odpowiedz
@a__s ja tak mam czasem że mam 2-3 wpisy w gorących, był czas Daniela magikala to było pusto. Proponowałbym wprowadzić opcje wyświetlania powiadomień gdy ktoś skomentuje jakiś wpis na mirko, nie trzeba by było taktykować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja tak mam czasem że mam 2-3 wpisy w gorących, był czas Daniela magikala to było pusto.


@temokkor: Jeszcze w trakcie szumu wokół #danielmagical błąd ten został naprawiony. Jak wygląda Twoja czarna lista, dużo rzeczy blokujesz? :-)
  • Odpowiedz
ja mam problem. Ostatnio zablokowalem jakiś tag którym były zaspamowane gorące 6h i lipa... Puste


@WutkaBXL: Puste gorące, czyli nie ma tam nic? Czy jedynie puste strony, tzn jakieś treści są, ale rozłożone po 2-3 wpisy na stronę?
  • Odpowiedz
@WutkaBXL: W takim razie nie jest to błąd techniczny. Po prostu wszystko co tam powinno być, blokujesz czarną listą. Musisz zrobić czystki na czarnej liście :-)
  • Odpowiedz
@a__s tylko że stało się to po tym, gdy dałem na czarnolisto jeden tag, chyba mahonek, nie pamiętam. A były w tym czasie też inne wpisy, bez tego tagu.
O taki problem mi chodzi.
  • Odpowiedz