Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję ludzi. Spokojnie, nie wszystkich - na początek tylko tych, którzy nadal mają problem z czarną listą, polegający na wyświetlaniu treści w Moim Wykopie, w sytuacjach, gdy jeden tag jest blokowany, a drugi obserwowany. Jest tu ktoś taki? no i może jeszcze tych, którzy skarżą się, że w gorących nadal pokazują im się puste strony (po wrzuceniu popularnego tagu na czarną listę) - Wasza pomoc i wskazówki również mi się przydadzą ( ͡º ͜ʖ͡º)


#wykop #wykopblog #wykopteam
Pobierz a__s - Mirki, potrzebuję ludzi. Spokojnie, nie wszystkich - na początek tylko tych, k...
źródło: comment_DTPze2itrQU9BKoQhrUiHP712RlSUEMN.jpg
  • 43
aż trudno uwierzyć co tu się ostatnio dzieje


@IrvinTalvanen: Na razie to tylko HTTPS, CAPTCHA po blędnym wpisaniu hasła i 2FA. Jeszcze do zrobienia zostało sprawdzanie trudności hasła przy rejestracji i powiadomienia mailowe gdy ktoś będzie próbował dostać się na czyjeś konto + powiadomienia mailowe gdy wykryjemy logowanie z innego IP (domyślnie dla wszystkich, ale z opcją wyłączenia w ustawieniach). A potem cała lista innych rzeczy ( ͡° ͜ʖ
@a__s: Na chwilę obecną:

Jak wrzuciłem #heheszki na czarnolisto to nadal spada liczba wpisów w gorących z 6h.

Jak dodałem #wykop do obserwowanych, #bojowkaas na czarno i obserwuję cię, to tego wpisu nie ma w Mój Wykop.

Jak dodałem #wykop i #bojowkaas do obserwowanych ale ciebie na czarnolisto to tego wpisu nie ma w Mój Wykop.

Udało mi się nawet obserwować cię i mieć na czarno listo w tym samym czasie