Wpis z mikrobloga

mirko to ściema w której kosmici maczają swe ohydne łapska. mihau jest jednym z nich i tak jak w świecie zwierząt jest najwyżej w hierarchii i tylko nas hodują do swoich świrniętych celów. oni na nas polują, polują! polują jak na robaki. czujecie się zaszczuci? czujecie ich zimny oddech na karku? o tak ta niewidzialna pętla która zaciska wam się na gardłach, zaciska coraz bardziej, pręgi od sznura stają się głębsze, a twoja skóra robi się szara. to wszystko sprawka mihaua. pewnie powiecie, że jestem szalony, bo co? bo mam rację? bo nagrywam filmiki po ciemku i mówię przez filtr do kawy? wydawało wam się kiedyś, że macie deżawu? nie, nie jesteście w błędzie. to projekcje wymyślone przez jego rasę do celów by nas zniewolić, obedrzeć nas z naszego człowieczeństwa by stać się ich niewolnikami. jak często śpicie i rozmyślacie o tym? nie, ten świat w snach to też ich sposób by się wkraść do naszych głów i wyciągnąć nasze tajemnice. tylko prawda was wyzwoli. jest tylko jeden sposób by temu przeciwdziałać i tak media o tym nie powiedzą, bo są w zmowie, wszystkie! mihau zatacza swe oślizgłe palce na każdym kto jest w stanie dotrzeć do ludu. aluminium to dla nich śmierć. nikt nie jest bezpieczny. nikt! NIECH ŻYJE ALUMINIUM!

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
cytowany tekstwydawało wam się kiedyś, że macie deżawu? nie, nie jesteście w błędzie. to projekcje wymyślone przez jego rasę do celów by nas zniewolić, obedrzeć nas z naszego człowieczeństwa by stać się ich niewolnikami. jak często śpicie i rozmyślacie o tym?


To już się stało zalukaj w moje linki to już nie paranoja a rzeczywistość