Wpis z mikrobloga

@nightrain: czytaj komentarze wyżej, z tego co wiem to jakaś firma kupiła dział Statoilu, na całym świecie nazywa się Circle K i teraz wprowadzają tę nazwę w Polsce
  • Odpowiedz
To samo pomyślałam jak zobaczyłam reklamę, jeszcze pół biedy gdyby było same "Circle", bo zapewne zamieniłoby się w coś w stylu Rezerwat zamiast Reserved, tutaj stawiam na "tankujemy w cyrklu". Jednak oni dodali jeszcze to "K". Czekam jak moja babcia będzie to wymawiać, bo na "4flex" do dzisiaj mówi w aptece "czteryfleks" (niestety mimo, że mówiłam jej jak to wymawiać to ona i tak woli swoją wersję) ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@jaroty: jak 2 tyg wracałem A1 z majówki to zjechałem na tą stacje... mówie sobie "o, jakiś januszex, strach tankować bo uj wi skąd paliwo mają". Nie spodziewałem się, że tak może się nazywać Statoil. Logo chyba wyłonione w konkursie gimnazjalnym. Śmiechom nie było końca.

Ale co jak co, w środku zrobione perfekto, przynajmniej ten przy autostradzie. Także za to pochwała, bo nie przypominam sobie by wcześniej było tak ładnie
  • Odpowiedz
zmiana właściciela parę lat temu. Circle K to bardzo silna marka na świecie, dotychczas nieobecna w Polsce, widocznie postanowili to po prostu zunifikować.


@kontra: nigdzie w Europie nie widziałem tej stacji, a trochę zjeździłem już. Mówisz chyba o marce w Ameryce, bo na pewno nie na świecie.
  • Odpowiedz
Statoil zmienia się w Circle K


@jaroty: Ja #!$%@?ę, co za głąby. Po co, na co, nie wiem. Ja od lat nie oglądam telewizji, a reklamę Statoil z taką babcią na motorze pamiętam. No i mam same w sumie pozytywne skojarzenia z tą stacją. Komu to przeszkadza? Marketingowcom, co musza sens istnienia swoich stanowisk wykazać.
Zrozummy się dobrze - odświeżenie marki, czy nawet całkowity rebranding ma sens, ale ludzie, z głową.
  • Odpowiedz
A i tak patrząc na to logo, to wiecie, z czym się ludziom będzie kojarzyć? Z Kauflandem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Super plan bulwo, zaorać wyrobioną markę, która moim zdaniem była prawie na poziomie Shella pod względem jakości (bo Norwegia i och-ach) i zrównać się w umyśle Janusza do stacji pod Tesco.
  • Odpowiedz