Wpis z mikrobloga

@mam_tu_niezly_ubaw_: zależy jaki silnik, mam e82 125i, 2 amory ~£100, opony ~£100 każda, świece ~£16 każda, olej 6.5l takie podstawowe rzeczy. W PL będzie taniej. Mnie wychodzi tak 500/600£ rocznie + paliwo i ubezpieczenie
@Mis_Yogi: Osprzęt silnika, disy, alternatory, chłodnice, zbiorniczek wyrównawczy, odma, przewody hamulcowe, mocowania wydechu, wydech, skrzynia biegów (to nie stare getragi i ZF co jezdza w 500 konnych E36), maglownica, pompa wspomagania, pompa wody, disa itp. To takie przykłady z ostatniego roku z jakimi się spotkałem w autach znajomych i klientów mojego kolegi który prowadzi warsztat specjalizujacy się w starych bmw.
@przemoprzemek slawny N47 2.0d 184 km fabrycznie, po czipsie 220 KM. Apropo moj klient, ktory ostatnio kupował Alfe 159 u nas dla zony, ma nabite w swoim e90, ktore kupil u nas pare lat temu 380000 km. Kupil z przebiegiem 150k. Jedyna powazna usterka - wtryskiwacze oddawal do regeneracji. Moi koledzy z pracy tez maja ten silnik w E91 i F31. Zero problemow ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak