Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Precypitat: To nie ja. Wpadłem dziś na ten artykuł, na Onecie bodaj sprzed kilku lat i się podzieliłem. Uważam, że warto, bo tak jak piszesz - ta historia nie wpisuje się w powojenny "mainstream". Cóż, widocznie nie ma komu na niej zarobić.
  • Odpowiedz
@push3k-pro Jak niby nie ma znaczenia xD Nie wiem, czy ustasze chcieli wprowadzić socjalizm, ale wiem, że chcieli wymordować/wygnać/nawrócić serbów, chcieli pozbawić ich tożsamości narodowej. Działali z pobudek nacjonalistycznych i religijnych.

Wpis o nacjonalistycznej zbrodni, a prawulec wyjeżdża z socjalizmem.
  • Odpowiedz
@push3k-pro przyznam Ci rację. Też uważam, że nacjonalizm i faszyzm to ewolucje socjalizmu. Najpierw mamy sprawiedliwość społeczną potem ludność naplywowa chcąca korzystać z zasiłków dotacji itp. Potem rodzi sie faszyzm zamykanie ludzi w obozach umacnianie władzy poprzez obsadzanie na stołkach swoich ludzi tworzy się armia. A jak to nie daje rady to wrzucamy hasło: " kraj dla krajanow" np. Polska dla Polaków i zaczynamy mord czyli nacjonalizm
  • Odpowiedz
Na wykopie wszystkiemu winne jest lewactwo. Katoliccy nacjonaliści mordujący z pobudek nacjonalistycznych i religijnych? Lewacy. Intelektualne bagno. Hitler? Też lewak, przynajmniej według wykopu.
  • Odpowiedz
Nacjonalizm, czyli narodowy socjalizm, ten dopisek nie jest tam bez powodu


@push3k-pro: Czy ty wogole znasz znaczenie slow ktorych uzywasz? Nacjonalizm i narodowy socjalizm, wbrew temu co ci sie wydaje to nie jest jedno i to samo.
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: nazizm, hitleryzm

Kurde, po co ja się daję w to wciągać.
@Taco_Polaco: Nazism to jest blok socjalistyczny, był i będzie. Nie wciśniecie mi ciemnoty, że jest inaczej, że to jacyś syndykaliści, korporacje, kapitaliści czy coś innego. To była totalna kontrola m.in. gospodarki w imię sprawiedliwości społecznej. Bez odbioru.
  • Odpowiedz