Wpis z mikrobloga

@SynPalikota: Przewidywałem, ze nie i że będą gorsze od brytyjskich, ale pomydliłem się. Pierwsza era jest dość słaba, zwłaszcza na RB, ale to szybko przeskoczysz i już w ho-ro oraz w chi-ha kai się zakochasz. Na AB są to świetne pojazdy. Potem jest już tylko lepiej. Pomimo, ze nie ma tam wiele pojazdów, przez co muszą walczyć z dużo silniejszymi przeciwnikami, to wcale sie tego nie odczuwa, bo ich armaty robią
  • Odpowiedz
@orkako: Wybacz ale twierdzenie, że Na-To jest rewelacyjny to wielkie mijanie się z prawdą. Ma dobre działo i na tym się kończą jego zalety. Nie wiem jak do ciebie inni gracze strzelają, że mówisz o małych uszkodzeniach ale ja zawsze po pierwszyszm trafieniu jestem wyeliminowany z bitwy, nie mówiąc już o tym jaką sieczkę robią z tego pojazdu wszystkie SPAA. Chi-Ri jest faktycznie tragiczny. Ma wszystkie wady jakie miał w WOT,
  • Odpowiedz
@przem73: Żadnym z tych czołgów nie należy pchać się na pierwszą linię. Tymi pojazdami należy grać tak jak ISami, czyhać w ukryciu i w odpowiednich chwili wychylić się i skasować przeciwnika.
  • Odpowiedz