Wpis z mikrobloga

@spokoj: Powątpiewam w świeżość i jakość jedzenia robionego na szybko i po kosztach w budzie na kółkach. Powątpiewam też w higienę pracującej tam osoby, jak i samej pseudo kuchni.
  • Odpowiedz
@bm89: naprawdę nie masz zielonego pojęcia o tym, jak wygląda praca w foodtrucku a się wypowiadasz :D tam, gdzie ja pracuję, działa to tak, że codziennie jedzenie jest zabierane z lodówki w lokalu, robione w lokalu, gorące wkładane do foodtrucka i tam cały czas grzane, sanepid kontroluje, higiena sto pro, ja się w naszym jeść nie brzydzę. A poza tym np na warzywa jest lodówka, wystarczy podłączyć auto do prądu (gdziekolwiek,
  • Odpowiedz
Powątpiewam w świeżość i jakość jedzenia robionego na szybko i po kosztach w budzie na kółkach. Powątpiewam też w higienę pracującej tam osoby, jak i samej pseudo kuchni.


@bm89: przeciętny food track ma lepsze standardy higieniczne niż niejedna knajpa w której jadłeś i nawet o tym nie wiesz xD Ale tak to jest jak się nie ma pojęcia o branży.
  • Odpowiedz
przeciętny food track ma lepsze standardy higieniczne niż niejedna knajpa w której jadłeś i nawet o tym nie wiesz x


@geuze: Chyba w dupie, ale o tym poniżej.

@Jagoda-: Dobra, Malina, Borówka, Jagoda, czy jak ci tam. Byłem kucharzem w normalnej restauracji. Powiedz mi, jak w tym twoim burdelu na kółkach wygląda sprzątanie kuchni po pracy? Sprzątacie w ogóle na koniec dnia? Jak często wymieniacie olej we frytownicy, co robicie
  • Odpowiedz
@bm89 o ile stacjonarny jest czysty. Podejrzewam że połowa stacjonarnych nawet nie wie o czym napisałeś. Zaletą fut traków jest mała załoga do której zazwyczaj należy właściciel. Jeśli widzisz że buda jest zasyfiona to w nie nie jesz.
  • Odpowiedz
@bm89: jest sprzątana cała kuchnia, wycierane ściany i blaty środkami czyszczarek. Nie mamy frytownicy w foodtrucku a w lokalu wymieniamy codziennie. Zlewamy go do beczki i zabiera go koleś co skupuje zużyty olej. W szafkach mamy tylko kartony i butelki ze środkami czystości, wiec nie sprzątamy ich codziennie, ale lodówkę co kilka dni, gdy tylko jest czas.
O szybie wentylacyjnym nie wiem, bo sie nie znam na aspektach technicznych.
Serio akurat
  • Odpowiedz
Powiedz mi, jak w tym twoim burdelu na kółkach wygląda sprzątanie kuchni po pracy?


@bm89: tak samo jak w "normalnej restauracji" xD Albo w sumie nawet częściej niż w "normalnej restauracji", bo wielu kucharzy ma niestety IQ ziemniaków, które gotuje gościom i uważa takie pierdoły jak sprzątanie za zajęcie niegodne. W w takim food trucku klienci wszystko widzą, więc jeżeli ktoś chce w ogóle taki biznes utrzymać to pilnuje, żeby się
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.