Wpis z mikrobloga

  • 508
No patrzcie jak mnie popieprzyło. Tydzień temu koleżanka zeswatała mnie z dziewczyną. I tak po tygodniu internetowej rozmowy jadę do najpiękniejszej kobiety jaką widział świat. Trzymajcie kciuki, Mirki, żebym nie scykorzył i żeby opreacja 'Ultra Lufa' odniosła sukces na wszystkich frontach.
#zzyciakracha #podrozujzwykopem #wygryw
Pobierz Krachu - No patrzcie jak mnie popieprzyło. Tydzień temu koleżanka zeswatała mnie z dz...
źródło: comment_Lk7dSyAehM0e1723fo8b2zh5OBrqSUUT.jpg
  • 103
@Krachu: Hehe ale wygryw jesteś. Zapieprzasz 450 km w jedna stronę do 19 nastki, z którą rozmawiałeś jedynie tydzień przez internet. Napalony jak stado dzików już byś jej się oświadczał. Oczywiście jak zawsze wybranka wykopka to 10/10, chociaż rzeczywistość jest taka ze jak osiągają 7 to jest dobrze. Koniecznie chwalisz się tym na wykopie oczywiście. No to jest objaw stulejki mentalnej jak już ktoś zauważył.
@wahwah: Gratuluję wyboru. Ja do swojej dziewczyny miałem 600km, nie udało się.. Ale pięknych chwil było mnóśtwo mimo odległości.
@laress: Zanim wyremontowali linię kolejową to jeździłem 8h w jedną stronę. Po remoncie 5h. Ta różnica 3h była dla mnie jak wieczność ;) Także jakbym miał do niej 100km to bym chyba na piechotę chodził :D