Wpis z mikrobloga

@Pienio69 Mikroprocesory produkujemy. Wystsrcza ale szału niema nie mogę sobie na picie drogiej wódki pozwolić i na narkotyki bo wtedy by mi braklo. Ale tak to mam na wszystko. Lecz mając 1200na miecha można sobie pozwolić na wygodne życie.
@ohyeahziomus: Byłem na Malcie jakiś czas temu. Cały czas po głowie kołatała mi się myśl - a co jak by żyć tutaj?
Oglądałem mieszkania ale wyglądało na to że większość to jest bida z nędzą.
Jesteś sam/z kimś? Masz auto?
Z sam jestem ale wynajmuje mieszkanie z maltanką w taniej miejscowości, miałem motor ale sprzedałem teraz czekam na nowy aż przypłynie na Maltę. Nie jest to miejsce na zarabianie pieniędzy bo jeśli nie jesteś z Finansów albo IT czy nie umiesz fluent angielskiego to ciężko zarobić dobre siano. Ale pomimo tego ja się czuję jak na niekończących się wakacjach, zimne wino, słodkie owoce i cały czas w klapkach.( ͡° ͜ʖ
@ohyeahziomus: Methode electronics ? :>. Tak swoją drogą to u mnie w bugibbie pokazywało 35 stopni. Troszkę duszno się zrobiło. Wcześniej byłem na gozo to było całkiem przyjemnie pomimo braku słońca 24-28 stopni. Teraz 23 :).
@ohyeahziomus: Luzik - dziś jechałem do st. Julian's i zapomniałem, że jest piątek - poczekałem sobie na busa długo, do tego przepełniony. Przyzwyczaiłem się do tego maltańskiego stylu :D. Jakby co, to można gdzieś skoczyć posnurkować czy to na malcie, czy na gozo, a wieczorem piwo. Od 23:00 na gozo nie jeżdżą busy, więc nawet przeprawa z victorii do mgarr na prom może być ciekawa z buta. Można iść środkiem ulicy
W Xghajra za 600€ mamy jakieś 130mkw z penthousem i garażem przy samym morzu, do pracy na piechotę 20 min więc jest cool nie muszę nigdzie dojeżdżać może że na balety.