Wpis z mikrobloga

Hej, #neuropa, może pogadajcie poważnie z korolukiem, dajcie mu kilka rad od serca, bo takie występy nie wyglądają zbyt dobrze i możecie mi wierzyć, że raczej nie przymnożą wam zwolenników – chyba, że wśród podobnych dewiantów.

Dzieci do 18. miesiąca życia nie rozpoznają się w lustrze. Patrzy sraluch w zwierciadło i szczerzy się głupkowato, bo myśli, że to jakiś inny śmieć ze żłobka. Gówniak oczywiście czuje. Jak mu #!$%@? z liścia, to ci, #!$%@?, #!$%@? taką syrenę, że uszy będą boleć przez tydzień. Ale on nie wie, że istnieje jako odrębność. Nie jest świadomy własnej świadomości - to tylko #!$%@? strumień emocji, które wlatują uszami, a wylatują dupą. Nie myśli o sobie jako o sobie, nie używa zaimka 'ja', po prostu snuje się przez życie jak lunatyk.

[[#]](https://www.wykop.pl/link/2900555/comment/32933079/#comment-32933079)

@koroluk #4konserwy #bekazlewactwa #4kuce #rakcontent
B.....n - Hej, #neuropa, może pogadajcie poważnie z korolukiem, dajcie mu kilka rad o...

źródło: comment_BmYuBhirGyYcQ1BAECUaSLnsEfp2r1Sw.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Batoon: nadal nie wiem o jakie wyśmiewanie libertarian ci chodzi? jakiś przykład by się przydał bo jak na razie mamy ci wierzyć na słowo, ze ktoś (być może koroluk) wyśmiewa libertarian manipulując ich wypowiedziami.


BTW dzięki za przypomnienie tego epickiego wątku XD
po coś dodałem go do ulubionych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@6c6f67696e: manipulował moimi wypowiedziami wyciągając je do absurdu.
  • Odpowiedz
czmycha przed rozumem


@Kapitalis: Uwierz mi, że każdy oszołom ze zbyt dużą ilością czasu tak o sobie myśli. Większość osób nie wchodzi w głębsze dyskusje z takimi, bo to strata czasu, którego wszelkiej maści internetowy świry mają strasznie dużo.
  • Odpowiedz
Nikt ich jeszcze nie potrafił podważyć.

@Kapitalis: Nie masz racji kolego. Poniżej przykłady.

Najlepszym podsumowaniem waszej organizacji jest fakt, że na tym zdjęciu jest tylko jedna kobieta.

Takie internetowe teoretyzowanie jest proste i przyjemne

jacy wy
  • Odpowiedz
@Batoon: Co do rozpoznawania siebie w lustrze to ma racje. Reszta oczywiście brednie, ale fakt. Dzieci do średnio wieku półtora roku nie rozpoznają swojego odbicia w lustrze.
  • Odpowiedz
czmycha przed rozumem


@Kapitalis: Uwierz mi, że każdy oszołom ze zbyt dużą ilością czasu tak o sobie myśli. Większość osób nie wchodzi w głębsze dyskusje z takimi, bo to strata czasu, którego wszelkiej maści internetowy świry mają strasznie dużo.

@neib1: Nie potrzeba wiele czasu. O dziwo krytycy miewają go jeszcze więcej jak się spojrzy na ich aktywność. Ktoś wykracza poza waszą wizję świata i już katologujecie go jako
  • Odpowiedz
Ktoś wykracza poza waszą wizję świata i już katologujecie go jako oszołoma i świra.


@Kapitalis: Tak też gada każdy oszołom dx
ale spoko. z tego się wyrasta zazwyczaj. podejrzewam bardziej młodzieńcze zachłyśnięcie niż faktyczną korbę.
no chyba, że masz więcej niż 25 lat. wtedy smuteczek
  • Odpowiedz
takie występy nie wyglądają zbyt dobrze i możecie mi wierzyć, że raczej nie przymnożą wam zwolenników


@Batoon: Nie jest rolą neuropy zdobywanie sobie poparcia. To nie jest partia polityczna.
  • Odpowiedz
@Batoon: Zawsze jest prawdopodobieństwo, że mamy tu do czynienia z niezrozumianym geniuszem. Tak samo jak to, że mamy do czynienia ze śmiesznym kucem o śmiesznych poglądach, o które nikt nie daje pojedynczego #!$%@? w świecie ludzi dorosłych. Pytanie tylko co jest bardziej prawdopodobne na tym śmiesznych obrazków padole.
  • Odpowiedz
@nomadyzm_jako_odpowiedz: komentuję tylko drugi link, na pierwszy zaraz rzucę okiem. Tamta wypowiedź dotyczyła jedynie tezy PE, że teoria skapywania nie istnieje. Była więc polemiką z jednostkową tezą, która nie ma dla libertarianizmu żadnego znaczenia. W tym przypadku pudło.
  • Odpowiedz
@Batoon: Oczywiście, że ma — narracja wolnorynkowa na podstawie tejże była konstruowana. Również ta wypowiedź wskazuje, że polemiści rzeczowi z tego rodzaju poglądami są tutaj w liczbie co najmniej jednego.
  • Odpowiedz
@nomadyzm_jako_odpowiedz: tak, narracja filmiku została skonstruowana wokół wadliwej tezy. Jednak nie rozumiem w jaki sposób ta konkretna wypowiedź bije w Kapitalisa, który ani nie jest autorem filmu, ani nie dodał znaleziska z nim, ani nie zajął głosu w tej sprawie, ani nigdy nie powoływał się na teorię skapywania.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Kopnąłeś w górę fałsz bez krytycznego zdania lub uzasadnienia takiego działania. QED
@Batoon: Jak wyżej. Libertarianie z PE podjęli się dekonstrukcji czegoś nieistniejącego w celu promowania swoich poglądów — bije to jak najbardziej. Dodatkowo — to wskazuje, że są tutaj osoby gotowe zmierzyć się z „rozumem” kolektywu libertariańskiego by go rzeczowo krytykować.
  • Odpowiedz