Wpis z mikrobloga

Hej, #neuropa, może pogadajcie poważnie z korolukiem, dajcie mu kilka rad od serca, bo takie występy nie wyglądają zbyt dobrze i możecie mi wierzyć, że raczej nie przymnożą wam zwolenników – chyba, że wśród podobnych dewiantów.

Dzieci do 18. miesiąca życia nie rozpoznają się w lustrze. Patrzy sraluch w zwierciadło i szczerzy się głupkowato, bo myśli, że to jakiś inny śmieć ze żłobka. Gówniak oczywiście czuje. Jak mu #!$%@? z liścia, to ci, #!$%@?, #!$%@? taką syrenę, że uszy będą boleć przez tydzień. Ale on nie wie, że istnieje jako odrębność. Nie jest świadomy własnej świadomości - to tylko #!$%@? strumień emocji, które wlatują uszami, a wylatują dupą. Nie myśli o sobie jako o sobie, nie używa zaimka 'ja', po prostu snuje się przez życie jak lunatyk.

[[#]](https://www.wykop.pl/link/2900555/comment/32933079/#comment-32933079)

@koroluk #4konserwy #bekazlewactwa #4kuce #rakcontent
B.....n - Hej, #neuropa, może pogadajcie poważnie z korolukiem, dajcie mu kilka rad o...

źródło: comment_BmYuBhirGyYcQ1BAECUaSLnsEfp2r1Sw.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tell_me_more: nie mówię o tym, czy treść jest prawdziwa. Chodzi o formę i o to, że czasem wyciąga się pisane w podobny sposób wypowiedzi pojedynczych libertarian jako dowód, że są to ludzie, których nie można traktować poważnie. Przekornie czynię to samo.
  • Odpowiedz
@Batoon:
Raz - Koroluk napisał 3 dość długie komentarze, a ty sobie wyrwałeś jedną linijkę z całego kontekstu. Może tak przeczytaj całą dyskusje?
Dwa - to komentarz napisany 1.5 roku temu. Zazdroszczę nadmiaru wolnego czasu, że chciało ci się tak głęboko szukać.
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: j.w. Podobnie kwiecista forma w przypadku wolnościowców prowadzi przeważnie do wyśmiania i zakończenia dyskusji, bo X nie będzie dyskutować na takim poziomie. Tylko do tego piję.
@wyindywidualizowanyentuzjasta: akurat ktoś do tego linkował niedawno. A dyskusję czytałem. Oczywiście, że nie można dyskwalifikować rozmówcy tylko ze względu na takie rzeczy.
  • Odpowiedz
j.w. Podobnie kwiecista forma w przypadku wolnościowców prowadzi przeważnie do wyśmiania


@Batoon: Czy chodzi ci o kwiecistą formą w stylu

>hola, a to nie jest tak, że patrzenie, jak 6-miesięczne dziecko umiera z głodu jest w porządku, ale zabicie go nie jest?

Jeżeli nie jest to twoje dziecko to jest dokładnie tak jak mówisz, natomiast jak jest twoje to możesz je zabić bo
  • Odpowiedz
nie mówię o tym, czy treść jest prawdziwa. Chodzi o formę i o to, że czasem wyciąga się pisane w podobny sposób wypowiedzi pojedynczych libertarian jako dowód, że są to ludzie, których nie można traktować poważnie. Przekornie czynię to samo.


@Batoon: w przypadku libertarian zarówno forma, jak i treść jest do niczego
  • Odpowiedz
@Batoon: nadal nie wiem o jakie wyśmiewanie libertarian ci chodzi? jakiś przykład by się przydał bo jak na razie mamy ci wierzyć na słowo, ze ktoś (być może koroluk) wyśmiewa libertarian manipulując ich wypowiedziami.

BTW dzięki za przypomnienie tego epickiego wątku XD

po coś dodałem go do ulubionych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: nie twierdzę, że ktoś manipuluje wypowiedziami. Po prostu nie jest żadną tajemnicą, że libertarianie mają problemy wizerunkowe, na przykład przez takie wypowiedzi, jak ta przez ciebie przytoczona – które są jednak zdecydowaną mniejszością. Mówię ogólnie o sposobie prowadzenia dyskusji, który czasem ma tu miejsce.

Powiem szczerze, że nie mam teraz czasu, by szukać konkretnych przykładów, ale to też nie jest konieczne. Chodziło mi jedynie o to, że praktycznie każdy
  • Odpowiedz
@nomadyzm_jako_odpowiedz: zależy, co robię. Teraz akurat na Windowsie siedzę, dzięki. Niby wiedziałem, że da się to jakoś skrócić, ale byłem zbyt leni... No miałem zbyt wysoką preferencję czasową, żeby wygooglować i zamiast tego wolałem napieprzać w klawiaturę za każdym razem :P
  • Odpowiedz