Wpis z mikrobloga

Nie śledziłem tagu #magdazuk więc w odniesieniu do tego posta: ! https://www.wykop.pl/wpis/23931091/potrzebna-wiedza-z-zakresu-sekskamerek-chaturbate-/ pytam was zainteresowanych tą sprawą czy faktycznie są jakieś przesłanki, hipotezy że jakieś zdarzenia z udziałem Magdy mógłby być udostępniane na kamerkach #chaturbate ? Bo jeśli serio coś takiego było to być może wcale nie trudno byłoby znaleźć to w necie, oczywiście jeśli ktoś by się tym zainteresował, a nagranie byłoby na tyle "interesujące" że zostało udostępnione to całkiem możliwe że jest do znalezienia. W sieci jest sporo takich stron typu camvideos.me które mają nawet do setki dziennie wrzucanych filmów z nagrań chaturbate czy innych podobnych stron, a jeśli nawet ktoś próbowałby to usunąć to tropem przysłowia " w internecie nic nie zginie" wątpię że ta sztuka by mu się udała bo z reguły są to strony których nie da się nawet zgłosić do usunięcia.
  • 12
@szczym_do_ludzi: ale ja nie mówię o stronach które udostępniają takie transmisje, bo takich też jest kilka, chodzi mi o strony które udostępniają już nagrane filmy z kamer na serwerach, jest sporo takich blogów..
@dzikognisty: być może tak było, nie mówię że nie, dlatego sam się pytam czy jeszcze jest coś wiadome w tym temacie, sam nie za bardzo interesowałem się tą sprawą więc nie wiem
@sunriser90: są boty nagrywające camwhores ale mówię, taka transmisja na żywo jest mało prawdopodobna bo szybko by ją zdjeli. Pytałeś o kamerki live to do takich się odniosłem. Chyba że w jakimś deepwebie udostępniali ale też mi się to wydaje naciągane.
@szczym_do_ludzi: nie wiem jak to działa ale wiem że w #!$%@? jest tego udostępniane w internecie, choć w sumie czy ktoś byłby na tyle głupi żeby jeszcze udostępniać live takie nagranie, nie wiem, może nie świadomie tak, w sumie ciekawe czy większość osób udostępniających takie kamerki ma świadomość że jeśli będzie to "wystarczająco interesujące" to zostanie w sieci, różnie bywa, ale jak nic się nie potwierdzi to w sumie nie ma