Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, kopnijcie mnie w dupę albo jakoś doradźcie. Poznałam faceta, jest nam cudownie. Widzę, że bardzo mnie kocha, opowiada o mnie wszystkim swoim znajomym jak się zakochał, ja w nim również. Jest między nami jednak pewna różnica wieku, nie jakaś ogromna, ale przez to pojawił się problem - on miał już bardzo dużo dziewczyn i doświadczeń seksualnych, ja miałam tylko jednego chłopaka przez wiele lat. Jest między nami ogromne uczucie i namiętność, ale męczy mnie strasznie ta jego przeszłość, myśl, że on już zawsze będzie mieć w głowie te wszystkie dziewczyny, jak się z nimi kochał itd. Nie potrafię sobie z tym poradzić, to uczucie mnie niszczy. Jakiś protip?
#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przeszłość doprowadziła go do ciebie, więc skoro jest między wami duża miłość i namiętność, powinnaś być wdzięczna jego przeszłości. Nie masz ty większych problemów, więc szukasz dziury w całym?

myśl, że on już zawsze będzie mieć w głowie te wszystkie dziewczyny, jak się z nimi kochał itd


Tak i co wieczór zamyka się w łazience walić konia do pamięciówek. Ogarnij się.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wychodzi na to, że to nie on będzie miał w głowie te wszystkie dziewczyny, tylko Ty.

Olej to, jakie to ma znaczenie? Jestem dokładnie w takiej samej sytuacji, jakoś nigdy nie czułam się z tym niekomfortowo. Ostatecznie przecież rozstał się z tamtymi dziewczynami, więc nie były idealne. O czymś to przecież świadczy, że ostatecznie wybrał Ciebie. Chyba, że będziesz robić problemy z jego przeszłości, to może wkrótce też będziesz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: protip na przyszłość: nie pytaj o doświadczenia seksualne jesli nie jesteś w stanie znieść prawdy. Ja dawno temu oduczylem sie zadawać pytania o przeszłość. Bo i po co mi to wiedzieć? Zakładam ze jesteś młoda- jak podrosniesz to przestanie to mieć znaczenie. Kiedyś nie wyobrażałem sobie mieć dziewczyny która przede mna kogoś miała (gimbaza+licbaza). Teraz mam to gdzieś.
  • Odpowiedz
@Max_Sop: To też prawda, nie ma po co dopytywać. Czasem warto wiedzieć orientacyjnie, jakie doświadczenia miał partner, ale szczegółowa wiedza na ten temat do niczego nie jest potrzebna, a można tylko nabawić się fiksacji jak u OP. Potem dochodzi do sytuacji, że nasz partner już dawno zapomniał, że w ogóle miał jakieś byłe związki, a my ciągle rozmyślamy o tym, czy było im dobrze i jakie pozycje praktykowali w łóżku.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: protip: gdy facet jest z kims w zwiazku, nie mysli o zadnych poprzednich partnerkach. One sa tylko w Twojej glowie. Wiem, ze to moze byc przykre, ze on jest bardziej doswiadczony, ale zaakceptujesz to z czasem (o ile jestes normalna xD)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak nie umiesz sobie z tym poradzić to go zostaw, bo mu będziesz robić gównoburze o nic w przyszłości.
Ale to głupota, bo poprzednie dziewczyny się nie liczą. Skoro się zakochał to jesteś jedyną kobietą w jego życiu. Dla facetów seks na prawdę może nie mieć znaczenia i zapewne tak jest jeśli chodzi o byłe panny.
  • Odpowiedz
@misja_ratunkowa: dokładnie! A oprócz tego warto wziąć pod uwagę fakt ze jesli którekolwiek z partnerów miało większa niż społecznie dopuszczalna liczba kochanków i tak i tak sie do tego nie przyzna. Wiec na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi. A po co sie denerwować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem ci jeszcze lepszą rzecz...

oprócz panien z którymi był w związku... powiedzmy 20 sztuk, mógł mieć tyle samo lub więcej numerków na jedną noc i oprócz tego przygody z cichodajkami.

Mogło być to nawet 100 kobiet lub więcej. I teraz nie pozbędziesz się tego obrazu ze swojej głowy (
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz uwierzyć, ludziom, którzy mieli więcej niż jednego partnera, że o tym się potem nie myśli. Te obrazy jakby się zacierają i zastępują je nowe (ʘʘ) Może Ci się wydaje, że pamiętałabyś ze szczegółami swojego ukochanego, z którym kochałaś się 6 lat temu i jak to było. No to powiem Ci, że nie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: faceci pamiętają swoje "przygody" moze przez tydzien, no chyba ze dany koles moczył 3 razy w zyciu to na pewno pamieta wszystkie razy ze szczegółami, ale jesli koleś miał bardzo bujne zycie erotyczne to do "numerku" nie przykuwa zadnej uwagi
  • Odpowiedz