Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niestety jak facet w ciągu pierwszych randek próbuje nas zaciągnąć do łózka to widzi w nas tylko przedmiot.
Upokarzające i nie wiem kto się na to godzi. Najwazniejsza jest miłość. A po takim czymś mozna się tylko czuć jak materac.
No i co z tego, ze może być przyjemnie. nie wszystko co przyjemne jest mądre. Skutki emocjonalne są o wiele powazniejsze. Dla każdej normalnej emocjonalnie kobiety coś takiego jest małą traumą. Dlaczego #niebieskiepaski myślą tylko o sobie? Mam gdzieś, ze jesteś przystojniejszy niż Pitt i mam kisiel w pantalonach, jesli widzę, ze mnie nawet nie lubisz i uważasz, że skoro jesteś atrakcyjny to wolno ci traktowac ludzi jak przedmioty to się mylisz. #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 9
maka: > Dlaczego #niebieskiepaski myślą tylko o sobie?
A mało to chodzi po świecie #rozowepaski, które myślą tylko o sobie?

Co z tymi, które pakują do friendzone, całkowicie świadomie lub wmawiając sobie, że to nic złego i że koleś na pewno niczego więcej od nich nie chce? Co z laskami, które umawiają się równolegle z X kolesiami z netu? Robią im Hunger Gamesy? Co z laskami, które wręcz #!$%@? stołują
CiepłyProgramista: Ja próbuję zaciągać do łóżka, bo jak tego nie robiłem to albo friendzone, albo "nie ma chemii", więc nic nie wypala. Nie chcem ale muszem.
Nawet wolę gdy co najmniej do 3 randki się nie uda pomimo starań (ale żeby co randkę był krok do przodu). Ale już po piątej uważam że nic z tego nie będzie, przy czym jeśli jest dziewicą lub powie "kocham cię" to dostaje dodatkowy kredyt
@AnonimoweMirkoWyznania: Twój wpis brzmi jak notatka w pamiętniku nastolatki. Wyobraź sobie, że istnieją kobiety które bardzo chętnie dadzą się zaciągnąć do łóżka ba! same zaciągają i raczej daleko tej drugiej stronie do traumy. Moja rada: jeżeli widzisz że ktoś Ci nie odpowiada to po prostu nie spotykaj się z nim. Powodzenia :)