Wpis z mikrobloga

@skejna: Aleś ty cięty! Nie no zaorałeś jak rolnik na polu tak wiesniackim tekstem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie to bawi. Multikonta & opłacone trolle świętuja że pozbyły sie konkurencji. W tym OliverQueen - człowiek który przez swój polityczny spam, dorobił się bordo w pół roku i top 300 w rankingu wypoku i nie znanosi się na to by miał go stracić. Ale tego pewnie też
  • Odpowiedz
Mnie to bawi. Multikonta & opłacone trolle świętuja że pozbyły sie konkurencji. W tym OliverQueen - człowiek który przez swój polityczny spam, dorobił się bordo w pół roku i top 300 w rankingu wypoku i nie znanosi się na to by miał go stracić. Ale tego pewnie też nie ogarnąłeś xD


@grubson234567: Heh, śmieszy mnie to. "Trolle" "Konkurencji" (czyli czujesz się stroną, która konkuruje z trollami). Jakaś teoria spiskowa w
  • Odpowiedz
@skejna: #60groszyzawpis witaj w tym zacnym gronie. Widze że nie masz matury, gdyz przerasta ciebie czytanie ze zrozumieniem. To zdaje się grupa osób z #4konserwy.ru zaangażowanych w zwalczanie "lewakuff" tutaj świętuje zbanowanie konta jednego annona, jakby nie mieli się do czego bryndzlować w realu. Zaś konto, które tu świetuje , jest jednym z grupy politycznych spamerów i żadne twoje okręcanie tego nie zmieni.

Bardziej niż słabej wrzutki jakiegoś multi, polecam ten wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/23977429/no-i-prosze-moderacja-przyznaje-ze-https-www-wykop/

Zgłaszający @farmerjanek ktory "udupił" @Ospen to jeden z wielkiej trójcy manipulatorów wśród #4konserwy. (obok zbanowanych już polwes czy mich2406) Złapał go za to że "Ospen zakopał z niewłaściwym powodem zakopu" co zgłosił jako manipulacje. A co jak sprawdził @Goofas było celowym wprowadzeniem moderacji w
  • Odpowiedz
wypomniał mi, że spamuje politycznie, ale ja w odróżnieniu do niego mam gdzieś 50% wpisów/komentarzy o polityce reszta to zupełnie inna tematyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) a on? 100% #bekazhipokrytow


@OliverQueen: kłam dalej trollu, skrypt wam tak w końcu kazał Nie zapomnij dodac screnna z tagami, w koncu to ze ty na mirko ich nie uzywasz, czyni mnie trollem sic. Twój każdy post to
  • Odpowiedz
@OliverQueen: Tak, mam dowód że żyją w innej czasoprzestrzeni. @grubson234567: czlowieku, gdy były 4konserwy i skrypty do manipulowania wykopem to dostali bana ekspresowo i do dzisiaj już ich kaprawych ryjów nie widać.

Ostatnio to stronę lewicową widuję zwołującą się do wspólnego zakopania niewygodnej informacji jak najwcześniej po dodaniu - Ospen z------ł wykop już wystarczająco długo, mam nadzieję że niedługo poleci reszta.

Co do wprowadzania moderacji w błąd, dostałem od tego samego moderatora 2 tygodnie za zakopy. Kłóciłem się, spamowałem kontakt, skrócili. 2 TYGODNIE, nie perm. A i zakopów było więcej. Na tego perma pracował miesiącami,
  • Odpowiedz
@skejna: Znowu nie czytasz ze zrozumieniem

Tak, mam dowód że żyją w innej czasoprzestrzeni. @grubson234567: czlowieku, gdy były 4konserwy i skrypty do manipulowania wykopem to dostali bana ekspresowo i do dzisiaj już ich kaprawych ryjów nie widać.


Po banhamerze zmienił się modus operandi. Juz skryptów do manipulowania nie stosuja, bo wykop zaczał się przed nimi bronić, choć widac słabo - co pokazała niedawna
  • Odpowiedz
@grubson234567: Czytałem 2 minuty. Odpowiadałem kolejne 2. Człowiek może po prostu ma podobne tempo.

Wykop to nie serwis z smiesznymi obrazkami, tylko medium o zasiegu ok 2 mln uzytkowników, (o czym mówił białek w jednym wywiadzie) w młodej grupie wiekowej. Idealny cel dla pewnych partii.

Stąd tak po lewej i rak po prawej stronie na wykopie. Zbanować wszystkich partyjnych w cholerę jak się uda.

Bo nie jestes celem zmasowanych ataków. Ospen był ze względu na swój talent do
  • Odpowiedz