Wpis z mikrobloga

Mirki tagu #motoryzacja i #mechanikasamochodowa. Uspokójcie mnie lub uświadomcie, proszę bardzo grzecznie. Wczoraj montując mikrofon od radia zdjalem obicie słupka A po stronie kierowcy, i moim oczom ukazał się taki o to dziwny spaw. Moim laickim okiem nie wygląda on na maszynowy, fabryczny spaw i w związku z tym mam obawy, że poczciwy wieśwagen Golf 4 którego to ta sprawa się dotyczy jest zwykłym ulepem. Składanym z 3 innych. Co o tym sądzicie?

Auto przed i po zakupem było przeglądane: mierzona komputerowo geometria, zawiecha itp, wszystko jest jak najbardziej w porządku. Parę lat już nim jeżdżę (no... :/) i problemów żadnych też nie było. Lakier po obydwu stronach, jak i dalej, wygląda na ten sam.
Pobierz szakalakalaka - Mirki tagu #motoryzacja i #mechanikasamochodowa. Uspokójcie mnie lub ...
źródło: comment_TvtQXMaEwjoEhGTkrjQJiCDNYYBUcGsq.jpg
  • 14
@szakalakalaka: ale w czym problem? Dobrze poskładane i tyle. Jak ostatnio sprzedawałem Golfa V to musiałem ludziom do ręki wciskać miernik, bo przyjechali z nastawieniem że i tak po grubym dzwonie ale ładnie zrobiony. Do ludzi pomału dociera, że bezwypadkowe i sprawne auto z importu będzie znacznie droższe niż krajowe.