Wpis z mikrobloga

@Yahoo_: Ale naiwni jesteście. Zwykła próba (i jak widać skuteczna dla pelikanów takich jak wy) zmienienia swojego wizerunku jako rzetelnego medium. Zresztą gdyby do mediów wyciekło nagranie jak rudy gwałci dzieci, to TVN by tego nie nagłośniła? Zrobiła by to. bo MUSI, ponieważ pewne fakty są OCZYWISTE i nie można ich przemilczeć. Ale wy już macie podnietę, a ja mam z was bekę.
@greven: O roli m.in. uszczypliwości pisałem wyżej. Jest takie medium które kiedyś było bardziej uszczypliwe i co? No i "PO" im później zrobiło nalot na redakcję. Wiesz o jakim medium piszę? Czy mam ci to napisać WPROST? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sagitarius: ok, jedna jaskółka. Do tego stopnia wyjątkowa sytuacja, że nawet gazeta postanowiła o tym napisać :D. Ale chyba nie chcesz na tej podstawie porównywać obiektywizmu wpolityce czy aktualnej TVP do TVN :)?
@Yahoo_: To jest różna sytuacja tvn może pozwolić sobie na krytykę PO bo nie jest ostro zależna od ich kasy. Wiadomo że dostawali profity z reklam spółek skarbu państwa tak jak i np agora. Ale ewentualny rozpad PO nie oznacza upadku iti, bo to duży koncern finansowany z różnych źródeł i może pozwolić sobie na przytyki w ich stronę . W drugą stronę nie ma analogicznej sytuacji bo tzw szeroka prawica
To jest różna sytuacja tvn może pozwolić sobie na krytykę PO bo nie jest ostro zależna od ich kasy.


@Sagitarius: No i to powoduje zasadniczą różnicę jakościową. TVN czy agora sprzyja PO (ja bym powiedział, że oni są bardziej przeciwko PiS niż komukolwiek sprzyjają, ale to nieistotne), bo jest im bliżej światopoglądowo, a nie dlatego, że musi.
Co do reklam to poniekąd masz rację, ale weź też pod uwagę, że target
@Yahoo_: Tak to bardziej ideologia niż deal z jedną partią w końcu tvn jako pierwszy zaczął pompować Petru. Jakby wymazać pis z firmamentu politycznego a wstawic jakąś inna partię ze sprzecznymi od ITI światopoglądem to jazda bylaby podobna, czy byłby to Korwin, ruch narodowy czy nawet kukiz.
Kiedyś tvn nie był aż tak ściekowy mieli ekstra dziennikarzy śledczych, takie perelki jak alfabet mafii, czy superwizjer o normalnej porze. Teraz to szkoda
@Yahoo_: W sumie to babola strzeliłem w końcu jest tv trwam niezależne od pisu dlatego może pozwolić sobie na to że to do rydzyka zjeżdżają pisowcy a nie na odwrót. Tu też ideologia jest bo trwam wspieral też aws i lpr .
@Yahoo_: A to czysta prawda, rydzyk na emeryturze powinien wydawać książkę dla adeptów biznesu w tym jest świetny gorzej u niego z duchowością heh
Btw dobrze że jeszcze po drugiej stronie barykady ostali się ludzie tacy jak Ty z którymi spokojnie i merytorycznie można się pospierać bo ten nowy zaciąg kempesow, goofasow to z miejsca wrzucam na czarna. No ale dosyć tego słodzenia, lecę walczyć dalej z lewactwem( ͡° ͜