Wpis z mikrobloga

@gadatos: Bardzo prawdopodobne, jestem ciekaw czy tajemnice skąd biorę się tytany zostawią dla siebie czy społeczeństwo się o tym dowie. Szkoda że odcinki sąd tak krótki, czas mija diametralnie szybko w tym sezonie...
i to jest potęga tego anime, a niektóre wykopowe zjeby i tak stwierdzą że to #!$%@? chińska bajka xD Jak by jakieś stacji amerykańskiej udało się stworzyć dobry serial na tej podstawie to by było zajebiste. Pewnie i tak się wezmą za ten temat ale to jest tak odległe jak zakończenie mangi

@y_paul:
@gadatos: W pełni się z Tobą zgadzam, ludzie zauważają tylko kreskę, nawet jej nie potrafią docenić a co dopiero ze spojrzeniem na resztę. Ostatnio Netflix wziął się za Death Note, ciekawe co z tego wyjdzie.
@gadatos: Ja również takie były spekulacje... Cóż niezbyt da się ten wątek podzielić na części jeśli mówimy o filmie, także sądzę że dużo wątków będzie potraktowana pobłażliwie, co sprawi że już z góry film dość dużo straci, przynajmniej dla osób które oglądały anime : /
@gadatos Z tego co wiem to ma być raczej inspiracja a nie typowa ekranizacja, więc albo wymyślą własną fabułę albo utną w połowie zmieniając zakończenie. Tak by nie wprowadzać postaci tych dwóch dzieciaków.