Wpis z mikrobloga

@gadatos: Drugi sezon do sztos, chodź szkoda że musieliśmy czekać na niego tak długo. Jak myślisz, do jakiego przełomowego wydarzenia dążyć drugi sezon?
  • Odpowiedz
@y_paul: z tego co słyszałem to 2 sezon nie wyjaśni tajemnicy tytanów niestety. Myślę że reszta sezonu będzie toczyła się wokół tytana zwierzęcia
  • Odpowiedz
@gadatos: Bardzo prawdopodobne, jestem ciekaw czy tajemnice skąd biorę się tytany zostawią dla siebie czy społeczeństwo się o tym dowie. Szkoda że odcinki sąd tak krótki, czas mija diametralnie szybko w tym sezonie...
  • Odpowiedz
@gadatos mam mało daty wiec strzelam, że to scena transformacji Reinera i Hoovera.

Utwór to Vogel im kafig.

Swoją drogą ładny polski cover można znaleźć na yt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i to jest potęga tego anime, a niektóre wykopowe zjeby i tak stwierdzą że to #!$%@? chińska bajka xD Jak by jakieś stacji amerykańskiej udało się stworzyć dobry serial na tej podstawie to by było zajebiste. Pewnie i tak się wezmą za ten temat ale to jest tak odległe jak zakończenie mangi

@y_paul:
  • Odpowiedz
@gadatos: W pełni się z Tobą zgadzam, ludzie zauważają tylko kreskę, nawet jej nie potrafią docenić a co dopiero ze spojrzeniem na resztę. Ostatnio Netflix wziął się za Death Note, ciekawe co z tego wyjdzie.
  • Odpowiedz
@y_paul: niestety ja myślałem od początku że to będzie serial a tu się okazało że film. Ciekawe w jaki sposób uda im się zmieścić tyle wątków w 2 godziny
  • Odpowiedz
@gadatos: Ja również takie były spekulacje... Cóż niezbyt da się ten wątek podzielić na części jeśli mówimy o filmie, także sądzę że dużo wątków będzie potraktowana pobłażliwie, co sprawi że już z góry film dość dużo straci, przynajmniej dla osób które oglądały anime : /
  • Odpowiedz
@gadatos Z tego co wiem to ma być raczej inspiracja a nie typowa ekranizacja, więc albo wymyślą własną fabułę albo utną w połowie zmieniając zakończenie. Tak by nie wprowadzać postaci tych dwóch dzieciaków.
  • Odpowiedz
@gadatos: @y_paul:

z tego co słyszałem to 2 sezon nie wyjaśni tajemnicy tytanów niestety.


Z ich aktualnym tempem wydawania anime to się dowiesz tego za ponad 10 lat, i piszę to na poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten sezon będzie mieć tylko 12 odcinków.
  • Odpowiedz