Wpis z mikrobloga

@Riczi_Ricz: a na pewno wszystko zarejestrowales i podales swoje dane ? ja nie podalem pelnych i okazalo sie ze cos nie zlapalo, uaktualnilem apkę i jest si. więc pewnie w tym problem.
  • Odpowiedz
@Gacek69: tak bo oni to sprawdzili jak do nich napisałem. taki mają schemat - wyrażasz zgoę na śledzenie, oferty n ie ma nie ma nie ma, Ty zapominasz albo kupujesz oc gdzie indziej a strumień informacji do nich płynie
  • Odpowiedz
a co Ty myslsiz? po co Janosikowi dane, bez przesady, raczej nie obchodza ich szarzy ludzie jak MY ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Riczi_Ricz: to jak wytlumaczysz te wszystkie screeny, ludzi co dostali OC - teraz pogrzebalem troche w necie i troche tego jest na fejsie na wykopie , wiec chyba sciema nie jest ;)
  • Odpowiedz
@Riczi_Ricz: z AC pewnie ejszcze wejda , podejrzewam ,ze nie maja duzego doswiadczenia na rynku OC dlatego testuja rozne rozwiazania, a wiadomo ze OC jest bezpieczniejsze
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gacek69: dobry produkt obroni się sam a nie trzeva go rozkręcać pół roku. yanosik takie innowacyjnie rozwiązanie zapowiadal a jakby tak w rzeczywistości było to już by było o nich super głośno a jakoś nie jest
  • Odpowiedz
@Riczi_Ricz: jak nie jest ? ja ciagle gdzies czytam na necie o nich , ja wychodze z zalozenia, ze skoro zrobili zajebista apke jezeli chodzi nawi to zrobia tez zajebista jezeli chodzi o ubezpieczenia..
  • Odpowiedz