Wpis z mikrobloga

Gdybyście byli bossem Eurowizji to jak rozwiązalibyście kwestię australijską? Rozwiązania są dwa:

1. Wypieprzyć. Eurowizja to ma być Europa i już. Azerbejdżan i Izrael przynajmniej są blisko. Poza tym urodził się tam Hitler.
2. Zostawić. W sumie są bliscy nam kulturowo, poddani królowej, fajne piosenki zawsze posyłają, będą z nich ludzie.

#eurowizja
Pobierz RegierungsratWalterFrank - Gdybyście byli bossem Eurowizji to jak rozwiązalibyście kw...
źródło: comment_lnPdKhUGbkVmVuSmNysp5UJ4dMTQASfE.jpg

Co zrobić?

  • Wywalić 31.1% (14)
  • Zostawić 68.9% (31)

Oddanych głosów: 45

  • 8
@Regierungsrat_Walter_Frank Eurowizja to ścierwo. To już nie konkurs talentów, a na to, kto będzie większym pedałem. #!$%@? polityka i poprawność polityczna. Nie chcę tu pisać, czy związki homoseksualne czy gender są złe czy nie, tylko na pewno nie powinny mieć żadnego związku z Eurowizją.

Wracając do tematu, nie mam nic przeciwko pozostawieniu Australii, bardziej mnie zastanawia jakim cudem ona się dostała na EUROwizję. Ale jak już jest, to niech zostanie.
@sylwon: Ale Australia do tej pory 100% hetero więc wrzuć na luzens bo wrzodów dostaniesz.

Nikt chyba tego nie traktuje jako "konkurs talentów", tylko program do zabawy i poheheszkowania o mocnym zabarwieniu politycznym wynikających z naszych wewnątrzeuropejskich zaszłości i przyjaźni. Eurowizja bez pedałów byłaby nudna, a tak jest przynajmniej o czym pogadać i potoczyć bekę w tak doborowym wykopowym towarzystwie. Baby z brodami od zawsze miały cel nieść rozrywkę :P