Wpis z mikrobloga

@Szefu: ja mam i generalnie zadowlony jestem bo fajnie wykonane, ładnie umalowane i ogółem elegancja
jedyne do czego moge się przyczepić to może z 1 mm za duże otwory wypalone przez co troszkę mi lata na sztandze jak nie założę zacisków
jakbyś coś jeszcze chciał zapytać to pw
  • Odpowiedz
@11001100110O11: mam od niego z 200kg ale nie o to mi chodzi.
Te krążki są dobre bo są tanie, ale mają luźne, kiepsko zrobione otwory, przy siadach może nie ma dużej różnicy ale przy martwym była lipa dopóki nie kupiłem sobie 2 ciasnych bumperów które mają po 11cm szerokosci i fajnie trzymają sztangę równo.
Teraz ćwiczą na mojej siłce dodatkowe osoby i trzeba będzie i tak coś dokupić.
  • Odpowiedz
@11001100110O11: ogółem te otwory które on wyciął były krzywo zrobione, kilka talerzy nie chciało w ogóle wchodzić na gryf, musiałem sam to poprawiać no i są za luźne. A przy krążku który ma tylko 2cm grubości taki luz jest bardzo #!$%@?ący
  • Odpowiedz
@11001100110O11: widzialem też tylko że mają 44cm xD. Po #!$%@? robić standardowe 45, jak można każdy inaczej
Są jeszcze jakieś 2 aukcje gdzie odlewają w takim typie ale nie ma nic o średnicy, trzeba przedzwonić.

A co do otworów to kiedyś dałem znajomemu tokarzowi obciążenia żeby przerobił z 28mm na 51. Otwory zrobił idealnie, to co oni sprzedają to przy nim partactwo.
  • Odpowiedz
@11001100110O11: a te krążki 2cm mają taki minus że przykładowo mając 220kg na sztandze, na ziemi leży tylko 10cm na stronie. Strasznie orają podłogę, nawet maty gumowe po pewnym czasie. Dlatego chce kupić cos co ma te 4-5cm grubości
  • Odpowiedz