Wpis z mikrobloga

Czy to nie podchodzi pod propagowanie terroryzmu? Chodzi mi o skład butelki umieszczony po prawej.
Z jednej strony anarchiści płaczą na FB, że Wszechpolacy są be i prawa nie przestrzegają bo ukradli im jakąś flagę, a tu taki kwiatek. Czy oni są antysystemowi w zależności od tego czy im się dzieje krzywda czy oni ją wyrządzają(lub to propagują)?


#tarnow #anarchizm #lewica #neuropa #polityka
#filozofiapolityki #filozofia., ale wątpię żeby stał za tym jakiś spójny system wartości
DynPydro - Czy to nie podchodzi pod propagowanie terroryzmu? Chodzi mi o skład butelk...

źródło: comment_OJH5H659bst4sZZD0CnpISUURdF2OJ2v.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@teren: No za merytoryczny dobre słowo i dwa klocki przysługuje merytoryczny argument. Przyjąłeś to zgodnie z regulaminem przyjętym przez KC zgodziłeś się na warunki, a teraz nie chcesz się do nich przystosować.
  • Odpowiedz
@teren: Przyjęcie usługi jest równoznaczne ze zgodą na umowę. Analogicznie do wejścia do autobusu MPK godzisz się na ich warunki. Wiadomo, że uczciwie było by się jawnie na wszystko zgadzać, ale po co pobierać umowy na każdą pierdołę?
  • Odpowiedz
@teren: Regulamin jest dostępny u mnie na pw. Jeśli nie chciałeś tej usługi trzeba było jej nie przyjmować. Listy usług na umowę bez podpisu znajdziesz w odpowiednim spisie dostępnym na stronie wydziału gospodarki. A przy okazji nieznajomość prawa szkodzi.
  • Odpowiedz