Wpis z mikrobloga

Czy to nie podchodzi pod propagowanie terroryzmu? Chodzi mi o skład butelki umieszczony po prawej.
Z jednej strony anarchiści płaczą na FB, że Wszechpolacy są be i prawa nie przestrzegają bo ukradli im jakąś flagę, a tu taki kwiatek. Czy oni są antysystemowi w zależności od tego czy im się dzieje krzywda czy oni ją wyrządzają(lub to propagują)?


#tarnow #anarchizm #lewica #neuropa #polityka
#filozofiapolityki #filozofia., ale wątpię żeby stał za tym jakiś spójny system wartości
DynPydro - Czy to nie podchodzi pod propagowanie terroryzmu? Chodzi mi o skład butelk...

źródło: comment_OJH5H659bst4sZZD0CnpISUURdF2OJ2v.jpg

Pobierz
  • 32
Czy oni są antysystemowi w zależności od tego czy im się dzieje krzywda czy oni ją wyrządzają(lub to propagują)?


@DynPydro: nie, to dotyczy prawaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy to nie podchodzi pod propagowanie terroryzmu? Chodzi mi o skład butelki umieszczony po prawej.

popieranie Walusia podchodzi moze pod propagowanie terroryzmu ale nie płatki mydlane i styropian ( ͡ ͜ʖ ͡)
@DynPydro: ale to anarchiści, czy socjaliści, bo anarchiści z tego co pamiętam odrzucali każdy ład polityczny. A z tymi butelkami to się widać szykują na akcje dywersyjne przeciw pisowskiemu okupantowi. Może nie zauważyli, że granice są otwarte i mogą sobie komuny zakładać gdziekolwiek. Może na przykład obóz pod Calais...
@DynPydro:

Tak. Skoro dopuszczają stosowanie przemocy(vide "butelka") to dlaczego żalą się, że nacjonaliści stosują podobne metody? Iść na front i płakać, że druga strona atakuje/broni się? Jaki to ma sens?

plakat z butelką to jest "stosowanie przemocy"? no ciekawą masz koncepcje o tym co to jest przemoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Iść na front i płakać, że druga strona atakuje/broni się? Jaki to ma sens?

jak druga
plakat z butelką to jest "stosowanie przemocy"? no ciekawą masz koncepcje o tym co to jest przemoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@teren: czy przeczytałeś skład tej butelki po prawej? Rozumiem, że plakat z szubienicą i podpisem "depresja - jest wyjście" albo z trutką na szczury i "teściowa - poradzisz sobie" też byłyby normalne i nie propagowałyby przemocy?
Po za tym słup reklamowy, który okleili tymi plakatami jest prywatny, a wątpię żeby jego właściciel zgodził się na promocję tego typu treści.
@DynPydro: Nie jestem ekspertem od materiałów wybuchowych ale tą instrukcje pisał jakiś matoł. A gdzie jest zakrętka? Chcą zrobić komuś krzywdę a z tak skonstuowanym koktajlem zrobią krzywdę sobie i skończą jak ukraincy na majdanie którym przy zamachu(butelką) rozlewała i zapalała się ropa.
@DynPydro: plakat to plakat a przemoc to przemoc, poza tym dopiero teraz zauwazyłem że to chyba z Tarnowa Po trzecie w ogóle pikiety w Tczewie nie robili chyba anarchiści tylko jakies stowarzyszenie i to oni mówia o kradziezy tej flagi.

Po czwarte jak czytałem na fejsbuku oni sie tam raczej śmieją z MW, jak to cichaczem kradną flagi dziewczynom jak ich kumple dostają bęcki (z tyłu na gifie), żeby potem chwalić