Wpis z mikrobloga

Murki, gotujcie bigos i wysyłajcie do mnie całymi garami.
Właśnie po rodzinie rozchodzi się smrodek kuzynki.
Pojechała na trip do #hiszpania od Walencji do Kadyksu
Tam poznała Enrique Macho, czarującego Sebę karmelowego koloru z południa Hiszpanii. Seba zachwycony blond urodą mojej kuzynki obiecał jej wszystko, więc skoro miała zostać królową Kastylii i Katalonii to wspaniałomyślnie rozłożyła uda.

Jest w ciąży. Kolejna samotna matka. Mam nadzieję że 500 peso plus chociaż wyrwie... a tak serio to żal i wstyd.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #seksturystka
  • 92
  • Odpowiedz
@Impresjonista: Moge ci wskazac moment, w ktorym usuniecie ciazy bedzie budzic moralne obiekcje - ama on miejsce wtedy, kiedy plod zaczyna odczuwac, ma wyksztalcony wi w pelni sprawny uklad nerwowy i mozg.


OK, idąc tym tokiem rozumowania zabijanie ludzie jest niemoralne, gdy odczuwają. W takim razie gdyby człowieka najpierw znieczulić jakimś bardzo silnym środkiem (bardzo silna narkoza), a potem uciąć mu głowę tak, żeby tego nie poczuł, to byłoby to
  • Odpowiedz
@Impresjonista: Dawaj tu lepiej rade jak przemówić do rozsądku siostrze, która spotyka się z takim czarnym. Też poznała go na Erasumusie, tylko ona jako osoba pracująca tam a on przyjechał do Polski. Trwa to już z dwa lata, niestety nie miałem okazji go spotkać i nie znam jego adresu, żeby przemówić mu w bezkompromisowy sposób. Najlepsze, że teraz oznajmiła rodzicom, że rzuca pracę i wyjeżdża mieszkać do niego do Warszawy
  • Odpowiedz