Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mam problemy z nogami jestem po prostu niepełnosprawny od urodzenia i nie chodzę. Postanowiłem poszukać sobie drugiej polówki. Lipa totalna dziewczyny jak zobaczą zdjęcie na wózku automatycznie nie ma par ani żadnych odpowiedzi zwrotnych. To jest dopiero przegrać życie Mirki. Także ten..doceniajcie co macie..Zdrowie jest najcenniejsze..Tak na Pocieszenie jeśli myślisz ze jesteś ultra przerywem pociesz się, że inni maja bardziej przekichane..( ͡° ͜ʖ ͡°) #tinder #przegryw #sympatia #badoo #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: generalnie w internecie działa Pareto, czyli 20% najatrakcyjniejszych zbiera 80% atencji / matchy. i teraz na ten przykład taki sobie Mirek jak ja, z mordy no niżej jak 5/10 to by była przesada, ogarnięty życiowo, wysportowany, nie karzeł, oczytany, dużo zainteresowań (i skromny, a jak!) i również na nadmiar matchy nie narzekam. sugerowałbym się nie dołować bo w tej kwestii 3/4 osób ma podobnie, rozwijaj zainteresowania, kwiecisty język, wyobraźnię i
@AnonimoweMirkoWyznania: szukanie drugiej połówki na tinder, albo badoo mając niską samoocenę, to jak proszenie się o depresję. To jak byś wbił w dresie i czapce z daszkiem do Hugh Hefnera i tak nie wierzysz, że coś ogarniesz, ale brniesz.
Paraliż, brak kończyn, SM i rak od AMW, to nie są jakieś magiczne osłony anty-kobiece/-męskie, tylko wygodne wymówki. Inni będą pitolić, że są łysi, niscy, albo mają szpotawą stopę.
I wiem co
@AnonimoweMirkoWyznania: bzdura, jeżeli jesteś w miarę samodzielny to wózek nie stanowi jakieś ogromnej przeszkody. Poznałem mnóstwo niepełnosprawnych osób i kolesie raczej nie mieli problemów z zainteresowaniem ze strony różowych. Chyba, że jesteś do tego brzydki jak Quasimodo i pół spotkania z dziewczyną spędzasz na użalaniu się nad sobą ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeżeli nie będziesz szukał w internecie na portalach z karynami to z całą pewnością znalezienie
To poszukaj sobie dziewczyny na wózku


@roknasilowni: LOL

ludzie są niestety bezwzględni


@roknasilowni: najbardziej bezwzględni to są właśnie niepełnosprawni, którzy wszystko tłumaczą swoim kalectwem, wzbudzając poczucie winy u wszystkich dookoła. Spędziłem wiele miesięcy na rehabilitacji narządów ruchu, znam temat z obu stron. Z jednej strony wiele osób przesadza traktując niepełnosprawnych fizycznie jakby byli niepełnosprawni umysłowo. Z drugiej - niepełnosprawni, którym wszystko się od życia należy bo zdarzył im się wypadek
@AnonimoweMirkoWyznania: bez wózka też wielu od razu odpada. A właśnie wózek możesz wykorzystać jako atut bo jest wiele tzw. sióstr miłosierdzia co szukają faceta którym się będą opiekować. Musisz tylko zarabiać w miarę...