Wpis z mikrobloga

do maja trzymałem czystą michę (tak w 95%) przez jakies 8-9 tygodni. Mając 190 wzrostu i 95 kg zaczynałem od 2700 kcal, doszedłem do 2400, a na wadze ledwo 1,5 kg spadło. ( ͡° ʖ̯ ͡°) co do treningu, to FBW, bez martwego ostatnio, bo mam ucisk na kręgosłupie i nie chcę ryzykować, bo już wylądowałem na szpitalu + miesiąc nie mogłem się schylać.

czy to nie mało jak na taką kalorykę? Co robiąc 5x5 wyniki siłowe podskoczyły po kilkanaście kg, no ale jakoś nie jestem co do tego przekonany.
#mirkokoksy #silownia
  • 19
@zjadlbym_gulasz: białko ok 190, węgle 240, tłuszcze 65
standard: cyce kurczaka, czasem wołowinka czy tuńczyk, ziemniaki, warzywka, makarony pełnoziarniste, ryż biały, kasza kuskus też trochę, na śniadania zdarzało mi się tosty, z pełnoziarnistym pieczywem też,
@zjadlbym_gulasz: jak robilem cheata to i tak bez dużych nadwyżek, a patrząc na to, że czasem niedojadałem to patrząc na cały tydzień, wyrównywało się. Co do FBW, to praktycznie to samo co Saker z WK wrzucał, tylko zamiast martwego coś zawsze sobie dorzucam na słabszą partie.
@Ogarnijsieziom: no wlasnie zastanawiam się czy kortyzolu nie mam wysoko, bo gdzieś czytałem, że oznaką może być sucha skóra, co u mnie jest mocno
@Czarlesone: Jak mi nie szła redukcja to zrobiłem sobie jednorazowo pełne badania które kosztowały mnie 200zł - ale mam pełen przegląd mojego stanu zdrowia. Mam niski testosteron, wysoką insulinę, wysoką prolaktynę i wysoki kortyzol. Zrobiłem porządek z powyższym, jadę na low carb i waga leci koło 1kg/tydzień.
@Czarlesone: A i jak się choduje 20kg tłuszczu przez 10 lat to też trzeba mieć świadomość, że nie zrzucisz tego w ciągu miesiąca :) 1kg tłuszczu to 9000kcal więc sam pomyśl ile wysiłku trzeba żeby to spalić.
@kingkris: Nic. Sam zbiłem. Ograniczyłem kawę bo piłem po 6 kubków dziennie, teraz piję 3, dołożyłem snu z 6 godzin do 8 w miarę możliwości. Nie przejmuję się tak pracą i staram się nie nabijać nadgodzin. Więcej wyjeżdżam na weekendy ze znajomymi.