Wpis z mikrobloga

dobra, bardzo mi sie nie chcialo ale napisze to podsumowanie z przedwczorajszego #piwowlublinie bo Bez_cukru czy jakos tak sie upierala ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No wiec frekwencja nawet dopisala bo bylo nas łącznie 18 osob (a rezerwacja tylko na 16!)
Lista obecnosci:
@No_Sugar @Fako @podle_insynuacje @CzarnyFlamaster @civi88 @indywidualny @CloudBreak2014 @#!$%@?.... wrooooć. @Bardzo_Suabe_Rymy @grosheck @Magnolia-Fan @roster1 @Zaff @brzytwiarz @pvintage @jestemjakischori @irytacjaniebosklonu i jakis random.

Co do podsumowania... było fajnie, dzieki! zaczelismy o 18 (niektorzy o 16 #pdk) a impreza trwala chyba do 4-5 rano - jesli sie myle to mnie poprawcie. Ja osobiscie z tego co kojarze zawinelam kolo 1 w nocy i o dziwo nawet sie nie #!$%@? zbytnio :) gralismy w fajna gre, nazywala sie Dobble. Btw., można rzucac niepasujace karty, ci idioci nawet tego nie sprawdzaja ( )
Uslyszalam jeden komplement xD podniosl on nieco moje ego ale tylko troche, bo morde jak ziemniaczek mam wciąż ( ͡° ͜ʖ ͡°) Klasycznie jak juz chyba co spotkanie chodzily ladne panie i rozdawaly paczki fajek w zamian za cyrograf z peselem i trzema podpisami wiec takie troche #cebuladeals (ale mnie wykopowe cebularze zjedzo zaraz xD)
Mozna bylo pogadac na wiele ciekawych tematow, ja sie wiele ciekawego dowiedzialam o owcach. Np. ze ważą srednio ~55kg. Albo, że jak ma sie 14 krow to mozna z tego zyc ale jedzac chleb i pijac wode a jak sie ma 100 krow to juz nawet plejstejszyn mozna kupic #pdk znow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ktos ma jakies swoje przezycia ktorymi sie chce podzielic, to zapraszam do komentowania. Ja pisalam ze swojej perspektywy.
Z poczatku mialam nie tagowac piwowlublinie, ale moze zacheci to kolejnych przegrywow do opuszczenia swoich piwnic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieplutko pozdrawiam!
  • 24
@MangoZjem: ja ze swojej strony jako wykoppiwowa juz nie dziewica, musze przyznac, ze bylo bardzo sympatycznie i nie ma co sie bac wychodzic z piwnicy. Nie bylo szykanowania i wlasciwie bylo calkiem kulturalnie (może dlatego że #lublin miastem kultury). A w Dobble nie mozna oszukiwac. Pozniej juz sprawdzalam!
No i dzieki @grosheck nie wyszłam o 22. Polecam tego uzytkownika ( ͡ ͜ʖ ͡)