Wpis z mikrobloga

Zresztą prawdziwych rdzennych Francuzów to nie ma, bo to jest jakieś #!$%@? multi-kulti:

W etnogenezie Francuzów najważniejszą rolę odgrywają zromanizowani Galowie (tzw. Galorzymianie) oraz germańscy Frankowie, którzy zasymilowali się z ludnością romańską.


Czyli byli sobie Galowie, którzy przyjęli obce wpływy kulturowe (rzymskie), a na koniec dojechali do nich Frankowie, czyli ukryta opcja germańska.

Galia dla Galów. Frankowie #!$%@?ć.
@Pie_Man: ale z Ciebie rasista,znam takich jak Ty,oglądają mecz kadry Francji i muszą rzucić durną wstawką (hehe to jest Afryka czy Europejska Reprezentacja?) gdzie ich byś wysłał skoro się urodzili we Francji,mówią po Francusku,czują się Francuzami,kochają ten kraj a jedyna rzecz jaka ich łączy z Kongo czy Senegalem to chyba jak im matka/ojciec pokaże rodzinny album ze zdjęciami
@Hamouma: zwróciłem tylko uwagę na różnicę między rdzennym mieszkańcem a obywatelem, nigdzie nie napisałem że to nie Francuzi, tym bardziej nic rasistowskiego, dam przykład, amerykaninem może być mieszkający w stanach meksykaniec, czarny, azjata, biały ale rdzennymi amerykanami są indianie bo oni pierwotnie zamieszkiwali te ziemie, rozumiesz? nie ważne kto ile mieszka na danym terytorium tylko kto początkowo je zamieszkiwał
koro się urodzili we Francji,mówią po Francusku,czują się Francuzami,kochają ten kraj a jedyna rzecz jaka ich łączy z Kongo czy Senegalem to chyba jak im matka/ojciec pokaże rodzinny album ze zdjęciami


@Hamouma:

Ja pieprzę... to dopiero lewicowe urojenia. Po pierwsze, większość ludzi z Senegalu i z tym podobnych miejsc jeździ przynajmniej raz w roku do Afryki. Po drugie mają oni głęboko w dupie Francję i jej nie nienawidzą. Słuchają szajskiej muzyki