Wpis z mikrobloga

1007101 - 100 = 1007001

Majówka dzień #5

Czyli dzień w którym zastanawiałem się czy w ogołe iść na rower bo bolały mnie zatoki i w ogóle warto by sobie zrobić przerwę po tylu dniach kręcenia w górach tym bardziej że nogi czuły :)

Ale padło hasło "coffee ride" i mnie namówili xD Pojechaliśmy do Karpacza na kawę i lody/jakieś ciacha a że nogi się rozkręciły lepiej niż bym się tego spodziewał to jeszcze z @KonniQ @kocurkolandia i kolegą Maciejem pojechaliśmy sobię wjechać na przełęcz Karkonoską :D Nie będę ukrywać że bałem się że nie dam rady gdy dojdzie do ponad 20% nachylenia-w zeszłym roku byłem w Zakopanem i nie dałem rady gliczarowa przepchać,więc jakieś porównanie miałem.Ale tu jakiś większych problemów nie miałem by te ponad 20% przepchać,nie wierzę do tej pory xD Szkoda tylko że ostatnie ok 500m było trzeba przejść z laczka bo śnieg jeszcze był,nawet już w pewnym momencie sobię odpuściłem i zaczołem schodzić w dół bo mnie k...brała że wyszedłem na rower a muszę pchać rower xD No ale "nakazano" mi się nawrócić bo "mnie tam nie było i warto"


https://www.strava.com/activities/968066270

W tym tygodniu to już 339km!
#rowerowyrownik #100km #impanaszosie
Pobierz i.....a - 1007101 - 100 = 1007001

Majówka dzień #5 

 Czyli dzień w którym zasta...
źródło: comment_zKDHJbQb0nf9QKjDvecDpuyinKuasdlT.jpg
  • 10