Wpis z mikrobloga

Co ja przed chwilą zobaczyłem w TVP INFO. O Boże, propaganda w Polsce jest już nie mniejsza niż w putinowskiej Rosji!!!!

Po relacji z marszu opozycji w Warszawie i złagodzeniu jego wymowy przez wypowiedź Kaczyńskiego w samym środku serwisu informacyjnego puszczono najwzyklejszy reklamowy spot atakujacy opozyjcę. Wiec taki kąśliwy z muzyczka i "orającym" głosem lektora jak w kronikach filmowych, złośliwymi urywkami cytatów, odpowiednio dobranymi zbliżeniami,Komorowskim wchodzacym na podest w japońskim parlamencie, wypowiedź Kopacz o uchodźcach wzmocniona szeregiem długich liczb wyświetlonych na całym ekranie (widz ma wrażenie milionowej inwazji na Polskę) itp.
No ludzie. Takie agresywne jednostronne spoty to się puszcza tylko wtedy gdy dana siła polityczna wykupi sobie czas antenowy przed wyborami, a nie jako materiał w serwisie informacyjnym.
Takiej chamskiej propagandy nie widziałem w serwisach publicznej rosyjskiej tv. Od tego maja inne tv zarzadzane przez różne Gazpromy. Niestety TVP niekeidy jest bardziej prymitywna w swojej propagandzie niż TV Rosjia.
Ale wstyd.

#polityka #tvpis #neuropa
  • 12
@szurszur Ty kiedyś widziałeś TVN? W każdym programie jaki mają jadą jak po burej suce PiS i wszystko co nie lewe... A Ty się dziwisz że TVP podobnie? Czego oczekujesz? Pokory i przyznania racji?
Ty kiedyś widziałeś TVN? W każdym programie jaki mają jadą jak po burej suce PiS i wszystko co nie lewe... A Ty się dziwisz że TVP podobnie? Czego oczekujesz? Pokory i przyznania racji?


@Ulvarin: Nie ogladałem TVN własciwie od ładnych kilku lat i dopiero niedawno zerknalem pare razy na Fakty. Tego typu spotów nie emituja.
Poza tym TVN to stacja prywatne, więc nawet gdyby takie spoty puszczali to nie jest wytłumaczeniem
Nie p**** się w tańcu, bo by ich tvn-y, Niemcy i michniki zeżarli żywcem. Też nauczyli się grać nieczysto. Ameby stanowią znaczną część elektoratu i trzeba to jakoś obrobić. Za I pisu tego nie było. Byli słabi propagandowo i nieporadni.