Wpis z mikrobloga

Przyspieszamy tempo Mireczky i lecimy z następnym MEGA #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym razem wśród osób plusujących ten wpis wylosuję SŁUCHAWKI MARKI SENNHEISER. Każda osoba, która chociaż w minimalnym stopniu interesuje się dźwiękiem i muzyką, wie że sprzęt firmy #sennheiser to klasa sama w sobie!


Tak jak już wielokrotnie wspominałem - dźwięk to podstawa w naszej najnowszej grze #zombiehunter, którą możecie pobrać ZA DARMO na swój sprzęt z systemem #android - link do pobrania oraz #ios - link do pobrania. Dlatego daję Wam możliwość zgarnięcia już trzeciego kompletu słuchawek na przestrzeni ostatnich tygodni ( ) Ściągajcie naszą grę, trenujcie ciachanie Zombiaków, podejmujcie wyzwania (już jutro startuje wyzwanie, w którym możecie wygrać 100 PLN) i przygotujcie się do wielkiego turnieju, który rozpocznie się już za tydzień, a w nim znajdziecie nagrody o łącznej wartości ponad 6000 PLN! Wszystkim osobom zainteresowanym turniejem i informacjami związanymi z naszą najnowszą produkcją polecam obserwować ten profil. Jeszcze dziś wieczorem odbędzie się #letshunt i wśród osób obserwujących profil HopHands wylosuję voucher o wartości 50 PLN!

Dla wszystkich zainteresowanych jeszcze przez krótką chwilę trwa inne rozdajo, w którym możecie zgarnąć etui na #smartfon z grafiką #zombiehunter lub z własnym pomysłem, który wrzucicie w komentarzu!

#hophands #gry #sluchawki
HopHands_pl - Przyspieszamy tempo Mireczky i lecimy z następnym MEGA #rozdajo ( ͡° ͜ʖ...

źródło: comment_aycmyEYdRfMSAJhshFYTCuzfgpnFzneR.jpg

Pobierz
  • 73
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.