Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sam już nie wiem, czy jestem porąbany czy to co robię jest normalne. Zacząłem kręcić z siostrą swojej byłej dziewczyny. Choć dziewczyny to za dużo powiedziane, raczej było to zadurzenie, romans, po czym olała mnie dla innego. Problem w tym, że jej typ urody bardzo mi się podobał, co sprawiło, że zadurzyłem się w jej rok młodszej siostrze. Zagadałem, zaczęliśmy się umawiać i okazało się, że dogadujemy się bardzo dobrze. Ja chcę z nią być w związku, a sygnały zwrotne od niej są pozytywne więc niby wszystko ok, tylko ta kwestia siostry. One o sobie póki co nie wiedzą..., ale jak to dalej tak pójdzie to wyjdzie na jaw. Ta starsza siostra (ta z którą kręciłem kiedyś) raczej jest na mnie cięta, nie rozstaliśmy się w miłej atmosferze, ja byłem sfrustrowany odrzuceniem więc jej nagadałem trochę niemiłych rzeczy. Boję się, że ona nagada coś swojej siostrze, a ta się ode mnie odsunie albo przestraszy/obrzydzi/zniechęci ją fakt że mieliśmy się kiedyś ku sobie. Chciałem się przyznać, ale głupio mi od tak oznajmić "co tam u siostry, wiesz że było coś między nami?". Bo to by znaczyło, że nasze relacje były poważne, a wolałbym zbagatelizować sprawę w stylu "no byliśmy tam kiedyś na randce", ale nie wiem czy się uda. Nie chcę też psuć relacji między siostrami no i boję się po prostu, że ta młodsza mnie oleję bo póki ja jestem koleś z którym się zna od paru miesięcy, a siostrami były całe życie. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
#siostra #zwiazki #trudnesprawy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
Zmien imię na Krzysztof
Loszka przedstawia Cie swojej siostrze
ANON TU #!$%@? CO TY TU ROBISZ
Anon? Krzysztof jestem
Nie udawaj
Nie udaje
Znam Cie
Nie znasz, może poznalas mojego brata bliźniaka
Masz brata bliźniaka?
Miałem. Zaginął
Profit
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A nie prościej powiedzieć prawdę? Będziesz miał czyste konto i wtedy sprawdzisz reakcję wybranki. A co zrobisz jak to będzie coś poważnego? Starsza siostra będzie jednak w waszym życiu chociażby na uroczystościach rodzinnych. Dobrze by było oczyścić kiedyś atmosferę a to się samo nie zrobi chyba nie?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania pogadaj z dziewczyną lub leć w #!$%@? pocałości. O ile z pierwszym może się udać, to z drugim może być gorzej. Zrób tak jak kazał @Kat___Rzeznikow tylko zamiast mówić o zaginięciu brata, powiedz o tym jak chłopak zabił się z nieszczęśliwej miłości. Kup nagrobek ze swoim starym imieniem na cmentarzu aby było bardziej wiarygodnie i wtedy jest szansa, że zaliczysz obie loszki. Powodzenia!
  • Odpowiedz