Wpis z mikrobloga

Hej Mircy, długi weekend się zakończył, czas na małą historię. Od lipca ubiegłego roku złapałem fazę na #rower. Do tej pory 3000km przez praktycznie pół roku odejmując zimę. Dla niektórych Mirków to jest miesiąc jazdy, dla mnie to wielokrotność tego co przejeździłem wcześniej w życiu ;). No ale z kumplem postanowiliśmy na weekend majowy wybrać się w kilkudniową trasę po moim rodzinnym Podkarpaciu. Trochę green velo, trochę inwencji. Przez deszcze zamiast planowanych 400km w 4 dni zrobiliśmy 250 w 3 dni, ale najciekawszy był dzień ostatni.
Jedziemy sobie przez Głogów Małopolski. Ot małe miasteczko. Jedziemy koło szkoły a tam stoi nie taki weilki ale wypasiony domek. Pod domem stoi nówka błyszczący Rolls Royce, którego ktoś aktualnie sprzątał. Obok sportowy biały Bentley. Jeszcze obok jakiś klasyczny roadster, na oko jakiś 40-latek odnowiony.
Ogrodzenie domu oczywiście niskie żeby każdy mógł sobie pooglądać. Ale patrzę dalej, w głębi ogrodu widzę taką sporą stalową konstrukcję. Przyglądam się... w klatce spaceruje pieprzony lew xD. Tak - gość ma przy domu cholernego prawdziwego lwa w małym miasteczku na Podkarpaciu xD. Po drugiej stronie ulicy szkoła i przedszkole. Gość wzniósł się na nieznany wcześniej level pokazania przechodniom, że nawet jak jesteś programista 15k to i tak jesteś biedakiem bo jedyne czym możesz zaszpanować to Toyota RAV4 w hybrydzie z salonu i mały domek na przedmieściach dużego miasta xD.
Ale to jeszcze nic. Stoimy z kumplem wpatrując się w tego lwa a tu otwiera się brama. A z domofonu: "zapraszam panowie do środka zobaczyć lwa" :D:D. No to co... wchodzimy pod klatkę. #!$%@? taki bardziej ruchliwy niż te biedaki w zoo, którym jest już wszystko jedno, interesuje się ludźmi. Na szczęście nie skończyliśmy jako karma dla kota i pozwolił nam odjechać.
#truestory #heheszki


Zdjęcie moje, sorry za jakość ;D. Polecam tę trasę rowerową
mazaq1 - Hej Mircy, długi weekend się zakończył, czas na małą historię. Od lipca ubie...

źródło: comment_HmVZYQZYyTaWIY3LLHj5cLAQBzzJ5niL.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@mazaq1 szwagier mojej koleżanki z pracy ma tego lwa i spory majątek. Są o nim filmiki na YouTube gdy jeszcze był młody, w sensie o Lwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz