Wpis z mikrobloga

@paziu: https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=sv&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.friatider.se%2Fdom-r-ttighet-bli-svensk-medborgare-utan-att-bevisa-vem-man-r
W skrócie jakaś tam komisja ds. imigrantów odrzuciła wniosek o przyznanie szwedzkiego obywatelstwa Irakijczykowi, który nie potrafił udokumentować swojej tożsamości, Irakijczyk się odwołał (pewnie za kasę Sorosa) i sąd podtrzymał tę decyzję, ale znowu się odwołał, tym razem do sądu wyższej instancji i tym razem sąd przyznał mu rację, bo stwierdził, że wymaganie by ten Irakijczyk jechał do Iraku po papiery to zbyt wiele xD.
  • Odpowiedz