Wpis z mikrobloga

@lajdak Kolega z robo byl w niedziele czy poniedzialek i kolejka nieziemska w #!$%@?,ludzie mowili ze stali po 4-5 godzin w kolejce zeby sie dostac.Przepustowosc w srodku juz tez tragiczna,jak czytalem opinie na fejsbuku wlasnie to problem z dostaniem sie,zle przemyslane,za wysokie krzewy,duzo rzeczy zasloniete itp.
@walekrzepko #!$%@?,aha i usun konto
A masz jakieś szczególne preferencje? Ja osobiście polecam się przejść po Ostrowie Tumskim czy na cmentarz żydowski (chociaż tam w sumie zbyt wiele do oglądania nie ma - bardziej chodzi o klimat).
@Mrokquasar Sky tower chyba jednak zalicze,skusze sie :) ta wieza mnie zaciekawiles tym bardziej ze mam lek wysokosci :) moj #rozowy tez moze byc zaciekawiony.
@OkropneDziecko po prostu chce jakos spedzic czas a nie chodzic gdzies cos bez celu i w sumie zmarnowac ten czas.bede od jutra popoludniu do niedzieli wiec jakby to zsumowac to mam 3 dni ogolnie
@AdiBubu: rynek oczywiscie .... Ale na wyspie slodowej poczujesz sie troche jak na wakacjach (dobry klimat i lezaczki) naprawde polecam ... A obiadki to BARDZO polecam cafe konspira (kuchnia polska)