Wpis z mikrobloga

  • 0
@Matahari32
Nawet nie wiesz ile mamuśki są w stanie wyłożyć kasy za zabawki "zgodne z Montessori". Ale byś musiał w marketing zainwestować. Jakieś grupy dla mamuś odwiedzać (i nie dostać raka). Nie ma prosto.
  • Odpowiedz
@Matahari32 to to elektryczne to na allegro ludzie kupują. Nie zarobisz na tym prędko.
Serwisów it to co drugi sąsiad robi. Tutaj byś musiał popracować w jakiejś firmie i ludziom robić i mówić że jak coś to mają dzwonić do ciebie to im za grosze ogarniesz, wtedy będziesz miał polecenia.
  • Odpowiedz
@adgebworthy znajomy ma firmę elektryczną i zakupuje głównie przez internet z drugiego końca polski bo taniej, kominiarz zamawia wkłady z drugiego końca polski bo taniej. Elbląg i okolice nawet jak dają rabaty to się opłaca przez Internet. Co mi po rabacie jak dają towar niższej jakości. Taniej wychodzi mieć magazyn i prowadzić sprzedaż internetową jak sprzedawać to samo mając dodatkowo sklep i go dzierżawić. Idąc na swoje obserwowałem rynek, zastanawiałem się dlaczego
  • Odpowiedz
@Matahari32: Serwis IT to zależy jaki. Można na tym zarobić ale znów musi ten serwis mieć ciekawą ofertę i jakiś lokal najlepiej z właśnie jakimiś częściami serwisowymi itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@nophp nad czymś takim właśnie myślałem. Mam swój lokal. Chciałbym oferować również usługi z wyjazdem do klienta. Pracowałem tak w serwisie na studiach więc mam doświadczenie.
  • Odpowiedz
@Matahari32: Wyjazd do klienta to zależy od miasta. U mnie nikt takiego czegoś nie prowadzi, ponieważ za mało ludzi i koszt dojazdu przekraczał by wartość usługi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz