Wpis z mikrobloga

Hej mirki, pisanie pracy inż idzie jak krew z nosa... nie wiem o czym mam jeszcze pisać, a muszę dopchać jeszcze z kilka stron, interlinia się zgadza, nakombinowane z akapitami, grafikami itp, zostało walnąć jakaś bzdurną ankietkę, więc pomoże ktoś? nawet jak tylko kilka osób wypełni to będę happy () to raptem 11 pytań.


Link do ankiety na google

#ankieta #studbaza
  • 14
@Gluptaki: zrobiłem apkę, ale nigdy nie byłem dobry w laniu wody, same konkrety i takim sposobem zawarłem wszystko w 1/2 objętości całej pracy... więc teraz kombinuję, dopisuje na siłę żeby dojść do minimalnej ilości stron, tak więc, badanie rynku! :D
@brusef to żeś trochę mało zrobił w tej apce jak masz problem z opisaniem jej i ratujesz się jakimiś ankietami IMO. BTW można mieć i ios i androida, a u Ciebie jest wybór tylko jednej opcji.

Dorzuć do tej apki jakieś zabezpieczenia żeby cię nie pytał o o ceny jak wychodzisz o 3 w nocy boś #!$%@? i nie wiesz co klikniesz. W ogóle nikomu nie będzie się chciało w to klikać,
@Gluptaki: ja sobie z tego wszystkiego doskonale zdaje sprawę, problem jest po prostu w tym że to była apka zrobiona na zaliczenie jednego przedmiotu, potem jakoś tak wyszło że zacząłem pracę i nie miałem już ani czasu ani chęci żeby siedzieć nad czymś nowym, czy chociażby nad tym i szlifować to na błysk, to ma po prostu przejść przez recenzenta i promotora, prawda jest taka że i tak nikt tego nie
@Gluptaki: no w sumie, masz racje, chociaż jak ktoś jest na tyle ogarnięty i o tej 3 skorzysta z apki (bo do póki nawet nie tapnie w konkretny lokal, to oczywiście nic sie nie bedzie działo) dopiero jak tapnie i do niego pójdzie, a następnie z niego wyjdzie to go zaatakuje powiadomienie, jak bedzie nawalony to nawet się nie zorientuje że mu cokolwiek przyszło, a blokując to godzinowo odbieram możliwość ustalenia
@nsfw: a tak serio to rzeczywiście to menu jest do zrobienia całkowicie od nowa, ale jakoś nie mam tego zmysłu grafika :D co do drugiej sugestii, sugerujesz jakiś settings button z możliwością wyłączenia powiadomień? z drugiej strony użytkownik jak bardzo mu będzie przeszkadzało jest w stanie sam sobie z poziomu ustawień wyłączyć powiadomienia dla konkretnej aplikacji, a udostępnienie takiej opcji z drugiej strony może mocno upośledzić cały system, bo w końcu
Pobierz
źródło: comment_hn3mcxIqxuJyvBobUXtE5F95EQuBuwV1.jpg
@brusef: No ja bym tego tak chciał używać, ewentualnie opcja przypomnienia później. Często mam tak, że skupiam się na czymś innym i jeśli wyskoczyło by mi powiadomienie, to raczej chciałbym je zamknąć, i ewentualnie później do niego wrócić, a nie skupiać na tym, co tam jest napisane, jaka była cena i czy się zgadza.
@brusef: Panie kochany, albo forma grzecznościowa, albo bez w tych pytaniach. A zresztą ja bym wszystkie te pytania przeredagował. Na podstawie ankiety mogę spokojnie ocenić, że cała ta inżynierka to tak na "odwal się" robiona. Czekam na Ciebie Mirku w robocie, gdzie bez ogródek będę mógł Ci na kwalifikacyjnej zrewidować Twoje marzenia o początkowym 15k :)
@orchee: Masz rację że ta inżynierka pisana na odwal się, bo po 2 roku studiów do mnie dotarło że studia ogólnie za dużo mi nie dadzą więc, zacząłem szukać praktyk, darmowych (nie za 15k, nawet nie za 1k) tak się złożyło że na 4 roku czyli kiedy trzeba pisać inżynierkę, udało mi się dostać do normalnej firmy jako programista (mimo że byłem już na 2 stażach wakacyjnych to z pocałowaniem ręki