Wpis z mikrobloga

#pytanie #medycyna #choroby #tarczyca #pomoc #zdrowie
Hej mirki. Mam problem. Mój lekarz jest mało rozmowny, a ja zapominalski.
Otóż rano źle się czuje(mdłości,chęć spania brak siły psycho-fizycznie, czuje się jak wrak)
Wszystko to znika po drzemce. Czasem pomaga samo leżenie(głównie na plecach), ale na krotko i z gorszymi efektami.
Czy to wszystko jest spowodowane niedoczynnością tarczycy?
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WscipskaZielonka123: sportu dodaj do zycia a a-----l zamien na wino, sumarycznie bedzie cie stac na wino za 10-20 miesiecznie czy nawet wino raz na tydzien w malych ilosciach codziennie lampka zdrowie i humor sie poprawia i sie nie uzalezniasz ja tak robię od 2 lat.
Do tego siłownia biegania czy pływanie.
  • Odpowiedz
@GrzegorzMistical: a brat skarzyl sie na pamiec i ogolne problemy z mysleniem?
Bo mialem tez nerwice( zaburzenia lękowe), co prawda objawy somatyczne(fizyczne) ustąpily, powracaja zadko w sytuacjach ciezkich, stersowych etc, ale problemy z pamiecia, orientacja w terenie, planowaniem itp zostaly a nawet sie nasilily.
I teraz nie wiem czy to przez tarczyce czy......, a moze jedno z drugim :(
  • Odpowiedz
@WscipskaZielonka123: jakieś bóle głowy jarał zielsko ale jakiś p--------y się nie zrobił był taki jak zawsze.
Tarczyca w skrócie - Pisząc w dużym uproszczeniu są to hormony nasilające metabolizm (aktywność życiową)
Mogą Ci zrobić wszystko, brejdak dla przykładu miał problemy z oczami a jego znajomy ma tą odmianę z wytrzeszczem oczu p--------e po całości, od oczu az po bol glowy czy nawet problemy z sercem u niketorych
  • Odpowiedz
@Anthermil: A masz może tak, że jak próbujesz sie czegoś nauczyć np z matematyki, albo czegoś trudnego nad czym trzeba pomyslec, to az sie gotuje w srodku, mam gorącą glowe i pustke.Potem wszystko mi sie myli nie wiem po co ide po kawe czy po herbate etc, przechodzi dopiero po spaniu
  • Odpowiedz
@GrzegorzMistical: co do alkoholu, to pilem wszystko nawet ruski spirytus rozrobiany z woda z kranu, tylko denaturatu nie pilem
od detoksku nie pije juz prawie mies
dzis sobie kupilem 1 ulubione p--o, dopiero otworzylem
ale pic nie mam juz zamiaru, czasem moze 1 ulubione p--o max, na sam wieczor/noc jak dzis.
Przez a-----l dorobilem sie wielu problemow w zyciu.
  • Odpowiedz
@GrzegorzMistical: Ja win nie lubie, ani tanszych ani drozszych.
A od tanich to juz bym wolal ruski spirytus, eventualnie drink ze spirytu.
Najzdrowszy a-----l to czysty etanol, czyli dobrze wydestylowana wodka.
Wina są niezdrowe, podczas fermentacji mnozy sie tam duzo zbednych szkodliwych alkoholi.Etanol też jest szkodliwy, ale wlasnie o ten a-----l nam chodzi.
Wina zawieraja też szkodliwe barwniki i wchlaniaja zywice i inne ustrojstwa z pojemnika z ktorym sie fermentują
  • Odpowiedz