Wpis z mikrobloga

Baby nie rozumieją miłości do samochodu, posiadam stara Felicje, samochód przeżył ze mną parę ładnych lat i masę wspaniałych wyjazdów. Moja różowa, uważa, że powinienem się go pozbyć bo jest stary, trochę pordzewialy i ma czerwona klamkę bo oryginalna odpadła podczas rajdu do Chorwacji.

Ja nie chcę się pozbywać tego samochodu, mam do niego super sentyment, uwielbiam nim jeździć, samochód nie miał żadnej poważnej awarii, jedynie kosmetyka i standardowe wymiany, moja różowa nie potrafi tego zrozumieć i rzuca fochy jak tylko ma gdzieś ze mną tym samochodem jechać, lubię nim od czasu do czasu się przejechać a ona twierdzi, że nie czuję się w nim bezpiecznie i prawdopodobnie jej wstyd, że jedzie takim samochodem chociaż mnie nigdy ten samochód nie zawiódł. Różowa jeździ paru letnim seatem w którym dwa razy robiła generalny remont silnika i miała pare stłuczek ale to Felicja jest niebezpieczna (ʘʘ). Jak jej przemówić do rozumu?

#motoryzacja #samochody #kiciochpyta #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 21
@Pirat_Brodacz: Kup E36 i zapomnicie o problemie ( ) ew. jakiegoś Golfa 1 albo 2 - najwięcej fajnych lasek w tych markach widzę na siedzeniu pasażera. Obowiązkowo kup dres i czapkę z daszkiem jeszcze. #pdk
@budus2 Mam inny samochód, to nie jest tego kwestia. Chodzi o moje przywiązanie do samochodu i fakt, że lubię nim czasami gdzieś pojechać.

@awgfrew Problem nie leży w braku samochodu, mam drugi a ona ma swój.

@Singularity00 Niebezpieczna, pod jakim względem? Najtrwalszy samochód zaraz po starej astrze według mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pirat_Brodacz: @Pirat_Brodacz: a to tak to wygląda, że felicia jest taką zabawką a nie wołem na co dzień... w takim razie popieram cię bo każdy ma prawo do swojego hobby - jeden woli latać po galeriach za szmatami a drugi grzebać w starych skodach :D Każdy kto próbuje komuś obrzydzić hobby jest moim zdaniem kretynem a i ja bym przyszłości z kimś takim nie widział ;D