Wpis z mikrobloga

@Andczej: No właśnie teraz było jakieś promo, że jak kupowało się na całą trasę Gdynia Gł - Warszawa to w ten sam dzień kupowany bilet był za 24zł (z legitką oczywiście)
@cycun: a wiadomo ile taka promka trwa?
@Andczej: no faktycznie, czyli co mam rozumieć że jak są za 105 normalnie, a tu ten jeden jest za 49, to w tamtych już wykupili wszystkie bilety z tej promocji? Miesiąc przed prawie?
a wiadomo ile taka promka trwa?


@Szalom: do wyczerpania puli biletów

a tu ten jeden jest za 49, to w tamtych już wykupili wszystkie bilety z tej promocji?


tak

Miesiąc przed prawie?


tak bo normalnie myślący ludzie którzy wiedzą kiedy mają gdzieś jechać kupują z wyprzedzeniem bo wtedy jest taniej, na trasie WAW-3miasto jest dużo biznesu, który ma zaplanowane spotkania do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Andczej: W sumie to super bo planuje wyjazd na drugiego czerwca to od razu kupie. I chyba bez przesady że muszę odświeżać stronkę o północy i szybko kupować? xD
tlk jedzie 4,5 godziny


@intires98:

tlk który sie wlecze chyba 6 godzin


@Szalom:

co wy macie z tym wymyślaniem czasu?

Gdynia/Gdańsk - Warszawa Centralna

TLK83170 4:10/3:43
TLK51103 3:42/3:17
TLK83100 3:57/3:31
TLK52102 6:05/5:39 -> przez Bydgoszcz
IC51104 5:37/5:12 -> przez Bydgoszcz
IC5102 3:20/2:54
TLK53170 4:00/3:33
@Szalom ja zawsze jak muszę gdzieś jechać to równo miesiąc przed koczuje już o 1 w nocy a i tak jest ciężko trafić na superpromo ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam czasem wrażenie że puszczają może 3 bilety superpromo i koniec
mam czasem wrażenie że puszczają może 3 bilety superpromo i koniec


@Krznl: na pociągi które jadą na trasach i w godzinach biznesowych superpromo jest małe, po co tam dawać tanie bilety skoro i tak sprzedadzą się bez problemów te drogie ( ͡° ͜ʖ ͡°) przewoźnik ma zarabiać
@Andczej gdybym jechała tylko do Warszawy to mogłabym nawet 5 godzin polskim busem jechać, ale niestety raz na jakiś czas muszę jeździć Gdańsk - Katowice które jadą przez Warszawę. Albo mogę jechać pb albo jakimś #!$%@? pociągiem (próbowałam nie raz) przez 11 godzin albo o #!$%@? godzinach albo zapłacić w #!$%@? za Pendolino ( ͡° ʖ̯ ͡°) gdybym miała inne opcje na pewno bym zrezygnowała z Pendolino (
@Andczej eic często zdarzały się w #!$%@? stanie (np bez dostępu do prądu) i przede wszystkim czas odjazdu czy przyjazdu był nieodpowiedni
Pb jak jechałam (już jakiś czas temu, może się zmieniło) jechał do Katowic ponad 10 godzin, jadąc przez Toruń, Łódź i godziny też były nieodpowiednie ( ͡° ʖ̯ ͡°)