Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie ma co ukrywać, że jestem łysym skurczybykiem w wieku trzydziestu paru lat, a będąc nastolatkiem nigdy nie przypuszczałbym, że za parę lat będę miał ubytek akurat w tym aspekcie mojej fizjonomii. Za gówniarza miałem długie włosy i zawsze chciałem je mieć jak najdłużej jak na rockowca przystało, gdyż te klimaty były mi bliskie. Niestety #!$%@? strzelił wszystko i z biegiem lat łysa ścieżka pojawiła się na czubku łba. Ale ... Obserwując od paru lat dziwne trendy przełamywania tabu i wprowadzania do mainstreamu rzeczy, które jeszcze kilka lat temu może poza środowiskami bohemy artystycznej wywoływały salwy śmiechu - wielkie, długie brodziska, łapy #!$%@? po pachę kolorowymi tatuażami itp. zacząłem zastanawiać się czy gdybym teraz zapuścił długie kudły to stałbym się trendseterem ośmielającym setki tysiące łysawych spierdoxów o naturalnym wyglądzie nudnego, smutnego jak #!$%@? księgowego czy piczkowatego proboszcza do zrobienia tego samego kroku? Czy to kiedyś w końcu będzie modne? Chce doprowadzić do sytuacji, w której w końcu łysawi nie będą dyskryminowani i wyśmiewani za plecami za to, że zapragnęli zapuścić resztę z tego co im zostało na głowie. Chcę wprowadzić do kanonu męskiego piękna figurę łysola z długimi włosami tak aby nawet ci, którzy mają masę włosów na głowie tak się stylizowali. Irokezy już były, teraz pora na coś kompletnie odmiennego. Chcę aby #rozowepaski miały mokro kiedy na ulicy zobaczą takiego dżentelmena jak ten na poniższym obrazku, tak mokro jak obecnie mają na widok brodatego "drwala". Jak myślicie czy to się w końcu uda? Czy jeśli tak zrobię będą w końcu na mnie lecieć licealistki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie ma co ukrywać, że jestem łysym ...
źródło: comment_rKLAW7IbNSb2d9aPj2L8paUX1WygZ2m3.jpg
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania:

Z natury nie jestem obrzydliwy, ale najzwyczajneij zbiera mi się na wymioty, kirdy widzę gościa udającego, że ma włosy kiedy ich normalnie nie ma (zwłaszcza starych pierników, zapuszczających jednostronne grzywki i zaczesujących te resztki na drugą stronę). Pogódź się z tym faktem, #!$%@? głowę na zero a nie dokręcaj ideologię do półłysych zaczesów. Sam włosy posiadam (co prawda siwiejące) ale kiedyś obiecałem sobie, że jeśli zaczną mi wypadać #!$%@? glacę
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, ja też chyba zaczynam łysieć na czubku głowy. Najgorsze jest to że nie mam np fajnego zarostu i trochę babyface więc zamiast wyglądać jak Jason Statham będę wyglądać jak gówniarz walczący z rakiem. Spróbuję jeszcze tylko zmienić dietę na zdrowszą i jakieś suplementy diety i siłownia, jak to nie poprawi aparycji w żadnym kierunku to chyba nigdy nie wyjdę z piwnicy i żona mi będzie podawać obiady w wiadrze