Wpis z mikrobloga

jest gdzieś jakiś ranking #chinskiecuda z #telefony? szukam dobrego tel w dobrej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sprawdzałem tylko #banggood i sytuacja klaruje się tak:
Umi Plus E -> 219.99$
Elephone S7 -> 189.99$
#xiaomi Redmi 4X Global -> 179.99$
Xiaomi Redmi Note 4 Global -> 169.99$

Proszę o opinie na temat tych telefonów albo propozycje innego w cenie maksymalnie w granicy 700-900 PLN.
  • 26
@greegor4 jak zamawiasz na banggood to masz możliwość wybrania przesyłki priority direct mail, wtedy są bardzo małe szanse na VAT, poza tym 900 zł za mi5 to dobra cena i imo nie warto dopłacać do mi5s
Nie wiem jak jest na banggood, ale zamawiałem 2x przez gearbest telefony; raz zwykłą przesyłką pocztową i raz kurierem DHL i za każdym razem niestety pobierali 23% VATu. Myślę że to zależy od szczęścia, ale warto być przygotowanym na to że ten nieszczęsny VAT naliczą.
@greegor4: 5s nie ma optycznej stabilizacji obrazu. Od 20.04 jestem szczęśliwym posiadaczem Mi5 3/64. Jest naprawdę ok, choć nie widzę diametralnej różnicy po przesiadce z nexusa 5. Co mi się najbardziej w nim podoba? Aparat robi świetne zdjęcia(lecz niestety nagrywa w FHD w 30fpsach i czasami lubi gubić ostrość), błyskawicznie działający czytnik lini papilarnych który jest aktywny po wybudzeniu ekranu.