Wpis z mikrobloga

@Kapitalis: W opisie pisało że od kolegi, i że się nie zna, więc stawiałem że jakiś starszy typ, albo poprostu nie jest into kompy, więc chyba lepiej żeby sobie zarobił, niż sprzedał kompa za 500zł i jeszcze jakiś janusz by sie cieszył
  • Odpowiedz
W opisie pisało że od kolegi, i że się nie zna, więc stawiałem że typ się nie zna na kompach


@Maci3kxD: Taki opis już na bank wzbudza podejrzenia. Kolega ot tak podarował mu sprzęt za 3k nie uświadamiając go przedtem ile kosztuje/facet wystawia sprzęt na prośbę kolegi który nie mówi jaką cenę chciałby za niego uzyskać. Brzmi prawdopodobnie.
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: Dobra, zakończe temat "kradzieży" dowiedziałem się że jednak gość chce poprostu zrobić "eksperyment społeczny" bo chciał się dowiedzieć jak ludzie zareagują, czy uświadomią go o błędzie, czy będą się chcieli zyskać i zarobić na cudzej niewiedzy, tak że tyle
@Kapitalis:
  • Odpowiedz
@Norskee: takie p---------e jak Mirasy na komisach uskuteczniają. Zrobić ulepa z 3 fur, przekręcić licznik i jazda. Chciał taki to kupił taki. Nie k---a, nie o to chodzi żeby człowieka na każdym kroku w c---a przyciąć tylko dlatego że się nie zna. Pierwszy byś leciał żeby kogoś skroić na minimum 2k na kompie tylko dlatego że koleś nie ogarnął. Jak sklep internetowy przez pomyłkę wystawi lapka za 10 zeta to
  • Odpowiedz
Jak sklep internetowy przez pomyłkę wystawi lapka za 10 zeta to bierzesz 100 sztuk? Jak Lidl rzuci Crocsy w przecenie to też się rzucasz na to jak zwierzę?


@wilku1984: myślę, że znasz odpowiedzi na te pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz