Wpis z mikrobloga

@vin42: Możliwe, aczkolwiek mam porównanie do Szczecina i tam jest to trochę inaczej zlokalizowane :) Co mnie bolało, i nadal boli, po przeprowadzce do Gdańska, to syf na chodnikach, tułające się śmieci, miejscami nawet zawalone trawniki, bo o ile w Szczecinie śmietniki są co kilkanaście metrów, to w Gdańsku masz zwykle kilkaset, w każdym z możliwych kierunków. Efekt jest do przewidzenia.

@LibertyPrime: w Gdańsku nadal tak śmierdzi? Byłem w sierpniu i był ogromny smród, nawet było o tym na wykopie że to przez spalarnie śmieci. Woda w kranie wali chlorem.

Czy coś się zmieniło od tamtej pory? Pytam się bo myślałem o przeprowadzce do Gdańska ale te rzeczy mnie odstraszają.

A ładna jest tylko starówka. Bo przecież byś nie wrzucił zdjęcia centrum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vin42 mnie chodzi tutaj o chaos na osiedlach, gdzie kazdy blok stoi w inną stronę, kazdy wyglada jak z innej bajki, nie ma to zadnej spójności i ani trochę Gdańsk nie wygląda miejsko. Nie mówię tu o Morenie, Suchaninie, Siedlcach i innych dzielnicach położonych dalej ale Zaspa, Przymorze i wszystko w linii skm to jest tragedia.
@LibertyPrime: To patomiasto cuchnące komuną i obornikiem ma być nadmiastem? xD
Nawet lepszej plaży od Warszawy nie macie, nie mówiąc już nawet o samej zabudowie miejskiej.

Jak ja się cieszę, że warszawiakiem jestem i mogę patrzeć z góry na te nieudolne próby wybicia się jakiś zapyziałych wioch xD
@przypadek_szczegolny: zgadzam się, ogólnie pomorze i część kujawsko - pomorskiego tak wygląda, w polsce porządny jest tylko Wrocław. A Gdańsk móżna przyrównywać do Bydgoszczy i Torunia, i Bydgoszcz bardzo się poprawiła i chyba znowu ma okres rozkwitu, jest masa nowych inwestycji
tomasz-pokorski - @przypadek_szczegolny: zgadzam się, ogólnie pomorze i część kujawsk...

źródło: comment_BVfxqkHMTCYC9TWIJjUduomjMbyWbEQX.jpg

Pobierz