Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: No prawda jest taka, że niektóre dzielnice są strasznie zaniedbane. Te biedne, brudne, sypiące się kamienice, z oszczanym murkami i patusy chlejące w oficynach...
Na szczęście nie całe miasto jest takie @przypadek_szczegolny , wystarczy zrobić sobie rundkę na street view, choć niektóre miejsca są nieaktualne :)
  • Odpowiedz
@LibertyPrime
@przypadek_szczegolny tez sie zgadzam z tym ze Gdansk nie jest wcale taki fajny. To prawda ze wystarczy odejść kilkadziesiat metrow od starego miasta i sa jakied stare kamienice, meliny itd. Ale kazdy ocenia tylko na podstawie starego miasta bo np turysci tylko tyle w Gdańsku zdaza zobaczyc. Ja mieszkam tu prawie rok, bylam juz w naprawde wielu częściach Gdanska i sadze ze jest mocno przecietny, sa niektore miejsca godne uwagi, ale
  • Odpowiedz
@cziastko: Jak dla mnie, to im dalej od morza, tym ładniej. Ale też wszyscy mi się dziwią, że wolę Szczecin, z którego pochodzę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
co ty #!$%@?? xD


@LibertyPrime:
Nie #!$%@?. Znam wszystkie większe miasta w Polsce i Gdańskowi daleko do podium. Rzeszów bije go na głowę choćby jakością dróg.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime:
Wróciłem z niego 15 minut temu. Żeby nie było, że takie wszystko be - Wrzeszcz bardzo fajnie się rozwija - Okolice Starego Maneża to miejsce gdzie mógłbym zamieszkać. Z tańszych lokalizacji - Piecki (pewnie jeszcze coś by się znalazło).
Ale jak w Trójmieście nieludzko piździ przez cały rok, to trochę przerasta moją wytrzymałość na dłuższą metę.
  • Odpowiedz